باران کود

تولید کننده کود سولو پتاس ۲۵ کیلویی

در حال حاضر تولید کنندگان کود سولو پتاس ۲۵ کیلویی آن را مطابق با فرمولاسیون روز دنیا با مواد اولیه با کیفیت و هم چنین بهره مندی از کارخانجات مدرن و دانش و علم متخصصین این امر تولید و در اختیار بخش عظیم کشاورزی قرار می دهند.

تولید کنندگان برتر و درجه یک توانسته اند با تولید این کود کشور را به خود کفایی برساند و مانع از واردات آن به کشور شوند که منجر به رشد و شکوفایی اقتصادی شده است.

تولید کننده کود سولو پتاس 25 کیلویی

نحوه تشخیص کیفیت کود سولو پتاس

نحوه تشخیص کیفیت کود سولو پتاس

ابتدای امر باید با کود سولوپتاس و کاربرد و عملکرد آن آشنا شویم.

کود سولو پتاس همان کود معروف و مشهور سولفات پتاسیم در بین کشاورزان است که تاثیر بسیار مفید و موثری در رشد، کیفیت و حتی طعم محصولات غذایی متفاوت دارد.

شایان ذکر است که از مزایا و قابلیت های این کود می توان به مقاوم سازی ساقه ها و بوته ها در برابر خطرات طبیعی مانند سرما و گرما، سنگین کننده خاک های سبک در مقابل آب شویی، تغییر کیفیت موثر میوه ها، کاهش شوری سطح خاک و هم چنین جذب مواد مغذی موجود در خاک  و غیره اشاره نمود.

این که با این کود و مزایای آن آشنا شدیم باید به تشخیص کیفی آن بپردازیم؛ کود سولو پتاس دارای ظاهری سفید رنگ و دانه های کریستالی است که به سه گونه پودری، مایع و محلول پاشی یا غبار پاشی از آن بهره جست که نحوه مصرف هر کدام بنابر رقم محصول کشاورزی، میزان آبیاری، سطح زیر کشت متغیر است اما از نظر تاثیر گذاری هیچ فرقی با هم ندارند.

این نوع محصول عمده از جمله مناسب ترین نوع کود پتاسیم است که در آب به راحتی حل شده که از طریق خاک و برگ [جذب گیاه می شود که استفاده از این کود بهترین نوع روش جهت تامین نیاز گیاه به این عنصر یعنی پتاسیم می باشد.

نرخ روز کود سولو پتاس ۲۵ کیلویی در بازار

نرخ روز کود سولو پتاس 25 کیلویی در بازار

معمولا برای تعیین قیمت و نرخ روز کود سولو پتاس باید به عوامل تاثیر گذاری هم چون نوع کیفیت کود، نوع مواد اولیه استاندارد و ارگانیک در تهیه و ساخت کود، نوع برند و نیز شرکت تولیدی محصول، نوع بسته بندی محصول و غیره می تواند در قیمت این نوع کود بسیار تاثیر گذار باشد.

همچنین این محصول با کیفیت عالی در  بسته بندی های متنوع به صورت کیلویی و فله ای در بازار عرضه می شود که برای کشاورزان و باغداران از اهمیت زیادی در رشد و پرورش محصولات آن ها برخوردار بوده و نیز از لحاظ اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کود سولوپتاس هلندی عمده

قیمت کود سولوپتاس هلندی عمده به صرفه تر از خرید جزئی آن است. البته قیمت این کود بستگی به درصد پتاسیم موجود در آن است. سولوپتاس دارای عناصری مختلف نظیر پتاسیم و

پاسخی بگذارید