باران کود

خرید عمده کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ پسته

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی تولید بهترین و با کیفیت ترین محصولات کشاورزی از جمله پسته، با استفاده از کودهای فرموله و غنی شده امکان پذیر می باشد. کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ پسته محصولی درجه یک است که از خالص ترین مواد اولیه تشکیل شده و با فرمولاسیون عالی رشد گیاه را بسیار بهبود می بخشد. خرید این کود در حجم های مختلف بسیار پررونق می باشد.

خرید عمده کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ پسته

بهترین روش مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰

بهترین روش مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰

کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ از کودهای مرغوبی می باشد که به دلیل کیفیت بالا، توانسته است نظر کشاورزان را به خوبی جلب نماید. روش و میزان مصرف این کود بسته به شرایط مختلفی از نظر نوع زمین کشاورزی، محصول زراعی و همچنین میزان مصرف متفاوت می باشد.
در زیر بهترین روش مصرف کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ برای محصولات زراعی ذکر شده است:

  • درختان میوه: روش استفاده محلول پاشی ۲ تا ۳ در هزار می باشد. آب آبیاری ۱۰ تا ۱۵ کیلوگرم در هر هکتار است.
  • گیاهان زارعی: روش استفاده محلول پاشی ۳ تا ۵ در هزار می باشد. کود آبیاری ۱۰ تا ۱۵ کیلوگرم در هر هکتار و در زمان ساقه دهی است.
  • گلخانه ها: روش استفاده محلول پاشی ۲۱ تا ۲ در هزار می باشد. آب آبیاری ۲تا ۳ کیلوگرم در هر هکتار و در زمان رشد رویشی است.

لازم است بدانید که روش مصرف این کود باید زیر نظر متخصص مربوطه انجام گیرد تا بالاترین بهره وری حاصل شود. مثلا کارفرما باید بر حسب جدول تغذیه پسته میزان و نوع مصرف را تعیین نماید.

کودهای ۲۰ ۲۰ ۲۰ از جمله کودهایی هستند که قابلیت صد درصد حلال بدن در آب را دارند و همچنین از طریق ریشه و برگ جذب گیاه می شوند. این محصول دارای درصد بسیار متناسب و متعادل از مواد حاوی عناصر و مواد ریز مغذی به فرم کلاته، پتاسیم، فسفر، ازت می باشد.

قیمت فروش عمده کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ پسته

قیمت فروش عمده کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ پسته پسته از محصولات زراعی بسیار مهم در کشور ما می باشد و سالانه در حجم های بالایی کشت می گردد و به همین دلیل نرخ کودهای مورد استفاده برای این محصول اهمیت دارد.کودهای ۲۰ ۲۰ ۲۰ پسته در بازار بسته به فاکتورهای متفاوتی مانند نوع بسته بندی، نوع کود، وزن خریداری شده، میزان سفارش و … با نرخ های مختلفی به دست مشتریان می رسد.قیمت فروش عمده این کود و از نمونه های متعددی آن مانند کود سه بیست مایع، نسبت به فروش جزئی ارزان تر و مناسب تر برای مشتری تمام می شود. در این وب سایت نرخ کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ پسته نرخی دست اول به کشاورزان عرضه می گردد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

پاسخی بگذارید