باران کود

خط تولید کود مایع/ کارخانه فراوری و بسته بندی انواع کود

 خط تولید کود مایع

امروزه استفاده از کود مایع به‌دلیل مزیت‌های فراوان، مورد توجه ویژه قرار گرفته‌ است. عمده جذب کود مایع از طریق برگ است و همراه با آب آبیاری نیز قابل استفاده هستند. مصرف این کود برای انواع گیاهان، محصولات کشاورزی، باغی و زینتی مناسب است.یکی دیگر از از روش‌های بهبود حاصخیزی خاک و افزایش ظرفیت تولید محصولات کشاورزی، علاوه بر کود شیمیایی، استفاده از کود مایع است. این کودها قابلیت استفاده برای مرکبات و درختان میوه، گیاهان آپارتمانی و زینتی، محصولات کشاورزی و باغداری را دارند و بهترین طریقه مصرف آنها، به صورت محلول پاشی است. برای آشنایی بیشتر با مزایای استفاده از کودهای مایع با ستاره همراه شوید.کود مایع (Liquid Fertilizer) نوعی ترکیب شیمیایی متشکل از مهمترین عناصر غذایی پرمصرف و کم مصرف مورد نیاز گیاه است کود مایع کامل که به صورت کمپلکس قابل جذب از راه ریشه و برگ و همراه با مواد آلی نیاز تغذیه‌ای گیاه را تامین می‌کند. محلول پاشی گیاهان، با کودهای مایع باعث شادابی گیاه و افزایش کمی و کیفی محصول می‌گردد و به افزایش حاصلخیزی خاک کمک می‌کند.

خط تولید کود مایع/ کارخانه فراوری و بسته بندی انواع کود

خط تولید انواع کود مایع در ایران

خط تولید انواع کود مایع در ایران مهمترین طریقه مصرف انواع کود مایع به صورت محلول پاشی است. برای آماده سازی محلول کود لازم است که حجم مشخصی از کود، با مقدار مشخصی از آب مخلوط شود تا بتوان از آن محلول برای گیاه استفاده کرد. توجه داشته باشید چنانچه کود مایع خریداری شده را مستقیما بر روی گیاه استفاده نمایید، به علت غلظت بالای عناصر برای گیاه مضر بوده و باعث مسمومیت و از بین رفتن آن خواهد شد. کود مایع حاوی ازت، فسفر، پتاسیم، منیزیم و عناصر ریز مغذی مانند آهن، روی و منگنز و همچنین اسیدهای آمینه، اسید فولویک و اسید هیومیک می باشد. این کود را می‌توان در سیستم آبیاری قطره ای، ترکیب با خاک و یا محلول پاشی برگ ها استفاده نمود. به طور کلی بر روی قوطی انواع کودهای مایع نسبت مورد نظر آن که لازم است با آب رقیق شود، نوشته شده است و در دستور العمل مربوط به کود موجود است.

واردات بهترین انواع کود مایع کشاورزی

واردات بهترین انواع کود مایع کشاورزیبهترین کود مایع

 برای اطمینان از مقدار صحیح کود مصرفی، شما می‌توانید ابتدا یک واحد اندازه‌گیری مانند گرم یا کیلوگرم که توسط ترازو اندازه‌گیری می‌شود را در نظر بگیرید. حال برای مثال روش مصرف یک کود «یک در هزار» است. یعنی شما بایستی یک واحد از کود مورد نظر را در یک هزار از همان واحد آب حل کنید. توجه داشته باشید برای کودهای مایع با درصدی خطا می‌توانید یک سی‌سی از آن را معادل یک گرم درنظر بگیرید.مصرف این نوع کود از طریق هر سیستم کشاورزی و گلخانه‌ای امکان پذیر است و به علت پاستوریزاسیون بیولوژیکی، فاقد بذر علف هرز و هر گونه آلودگی میکروبی و انگلی می‌باشد.کود مایع علاوه بر دارا بودن عناصر غذایی پر مصرف حاوی ریز مغذی‌های ضروری مورد نیاز گیاه نظیر آهن، روی و منگنز است و به لحاظ دارا بودن اسیدهای آمینه باعث افزایش عملکرد و راندمان بالای محصول و افزایش مقاومت در مقابل استرس‌های کم آبی و حرارتی می شود. این کود قابلیت اختلاط با بیشتر سموم را دارد.

مرکز فروش کود مایع ارگانیک

مرکز فروش کود مایع ارگانیککود مایع ارگانیک

 از این کود به عنوان بستر کشت مناسب برای مصارف مختلف از قبیل کشت‌های گلخانه‌ای، فضای سبز، زراعت، باغبانی، صیفی کاری، چمن‌کاری، گل‌کاری و جنگل‌کاری می‌توان استفاده نمود.اغلب خریداران سعی در مشاوره گرفتن از مراکز فروش کود مایع دارند. زیرا بر این باورند که شناختی دقیق از کود ها داشته و می توانند مزیت های مختلف آنها را برای محصولات متنوع بیان دارند.

به طور مثال یک مرکز تخصصی باید بتواند مزیت هایی مانند:
باروری بهتر گیاه
رشد بهتر محصولات
افزایش سطح کیفی
استفاده آسان
صرفه جویی در هزینه ها
را به مشتریان خود معرفی نمایند.

قیمت خرید کود مایع مرغی در ایران

قیمت خرید کود مایع مرغی در ایرانکود مایع مرغی و قیمت کود مایع

 قیمت کود مرغی مایع در بازار اغلب با توجه به درصد عناصر موجود در آن مشخص می شود. در بیشتر مواقع مشاهده شده که انواع مختلف کودهای مرغی مایع (کود مایع برنج یا کود مایع گندم) تا ۱۵۰ هزار تومان هم به معرض فروش گذاشته شده است و در بسیاری از مواقع خرید تعداد بالای این کودها برای کشاورزان به سختی امکان پذیر می باشد.ملاک قیمت گذاری کود مرغی مایع در بازار برچه اساسی است؟ چرا برخی از کودهای مایع مرغی یا کود مایع آکواریوم گران و برخی دیگر ارزان هستند؟هرچه مقدار عناصر و مواد غذایی کود مایع بیشتر باشد و مواد اولیه به کار رفته در آن مرغوب تر باشد به طبع قیمت آن هم در بازار بیشتر میشود چرا که این کود از کیفیت بالاتری برخوردار است و در نتیجه تاثیرات مثبت بیشتری روی محصول میگذارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه عرضه کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ گوجه فرنگی

امروزه، به علت تقاضای بسیار بالای مشتریان، فروشگاه عرضه کننده ی کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ گوجه فرنگی، قدم در راه فروش اینترنتی این محصول برداشته است تا بتواند به بهترین حالت

پاسخی بگذارید