باران کود

عرضه سموم کشاورزی و علف کش لارن دپونت

باتوجه به رشد روز افزون جمعیت نیاز به تولیدات کشاورزی و مواد غذایی در جهان روز به روز بیشتر می شود. و این در حالی است که هر سال مقادیر زیادی از گیاهان زراعی و حاصل دسترنج کشاورزان زحمت کش در مزرعه و یا انبار مورد هجو حشرات زیان آور عوامل بیماری زا و علف های هرز قرار می گیرند.
از این رو حفاظت گیاهان مورد کشت از گزند عوامل مخرب روز به روز اهمیت ویژه ای پیدا می کند.انواع سموم کشاورزی وجود دارد برای از بین بردن انواع آفات و حشرات مضر کشاورزی.علف کش لارن بر علیه علف های هرز پهن برگ گندم مورد استفاده قرار میگیرد .حاوی ۳۹٫۱ درصد متسولفورن متیل + ۲۶٫۱ درصد تری بنورن متیل به صورت گرانول محلول در آب.علف کش لارن بر علیه علف های هرز مزارع گندم با دوز مصرف بسیار کم مورد استفاده قرار میگیرد و دوره کارنس آن در خاک بسیار کوتاه بوده و بعد از محلول پاشی تا ۲ هفته تمام علف های هرز پهن برگ را از ریشه خشک خواهد کرد این علف کش در هوای مرطوب و گرم اثرات بالاتری از خود نشان میدهد و در هوای سرد و خشک به مراتب کمتر خواهد بود .علف کش لارن بخار نمی شود و آتش زا نمی باشد .

منبع: سایت نهاده

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه اینترنتی سم قارچ کش گندم

میتوانید عرضه اینترنتی انواع سم قارچ کش گندم را در این سایت مشاهده کنید ما بهترین کیفیت قارچ را برای مزارع گندم شما عرضه می داریم

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید