باران کود

فروشگاه عرضه کود سولوپتاس یونجه

خاک و آب در واقع دو عنصر مهم و حیاتی برای کشاورز هستند و اگر هر کدامشان نباشد بالطبع کار کشاورزی هم تمام می شود، اما برای رشد و باوری دانه،  تنها آب خالی کافی نیست باید مواد مغذی به خاک و گیاه بدهیم تا هم به حاصلخیزی خاک، هم به رشد گیاه کمک کند، به این مواد طبیعی یا غیر طبیعی که سبب رسد و باروری و حاصلخیزی خاک می شود، کود می گویند. کودها انواع مختلفی دارند یکی از پراستفاده ترین انواع کودها، کود سولوپتاس یونجه است. قیمت فروش این کود بر اساس وزن، ترکیبات و … تعیین می گردد. 

فروشگاه عرضه کود سولوپتاس یونجه

نحوه بهبود عملکرد کود سولوپتاس

نحوه بهبود عملکرد کود سولوپتاس همانطور که گفته شود کود در واقع موادی طبیعی یا غیر طبیعی هستند که شامل ترکیبات مواد الی یا بیولوژیکی هستند که به حاصلخیزی خاک، افزایش عملکرد کیفی و کمی محصول می شود. در واقع کود را با توجه به طبیعی بودن یا نبودن به دو دسته  تقسیم می کنند،

  • کود طبیعی که در واقع همه با نام کود حیوانی می شناسیم، مواد ارزشمندی برای تغذیه ی مزارع و باغات کشاورزی است و معمولا به دلیل سبک بودن مواد مغذی که دارد برای هیچ گیاهی ضرر ندارد.
  • کود های غیر طبیعی یا شیمایی، همانطور که از اسمش پیداست ساخته بشر و عمل آوری شده  از ترکیبات مختلف است، یکی از بهترین انواع کود شیمیایی که ترکیبات آلی خوبی دارد کود سولوپتاس است که از ترکیب گوگرد و پتاسیم به میزان لازم تشکیل شده است. 

کود سولوپتاس یکی از بهترین کود ها برای رشد گیاه یونجه است که حاوی ترکیبات معدنی و مغذی الی برای گیاه است سولوپتاس با کاهش پی اچ ریشه گیاه باعث جذب هر چه بیشتر پتاسیم در خاک خواهد شد، کود سولوپتاس در واقع منبع اصلی غذای یونجه است، دلیل استقبال خوب این کود، جذب آسان و بالای این کود بوده ترکیبات این کود به راحتی با آب جذب خاک می شود و خیلی زود جواب می دهند. همانطور که می دانید پتاسیم یکی از منابع اصلی برای گیاه است، محتوای کود سولوپتاس پتاسیم و سولفور است که همین باعث شده تا این کود منحصر به فرد شود.

یونجه یکی از بهترین نباتات است ارزش غذایی یونجه قابل مقایسه با هیچ علف دیگری نیست، یونجه سرشار از آهن، فسفر و منزیم است هم برای انسان مفید است و هم برای حیوانات، این کود بهترین غذای گیاه یونجه است که باعث افزایش رشد این گیاه خواهد شد. 

بهبود عملکرد کود سولوپتاس این گونه است که حتما باید با آب مخلوط شود تا جذب بالاتری داشته باشد.

خرید کود سولوپتاس یونجه از تولید کننده

خرید کود سولوپتاس یونجه از تولید کننده بهترین مارک سولوپتاس مارکی است که تمام ترکیبات این کود را به طور ارگانیک ترکیب کرده باشد. خرید کود سولوپتاس از طریق درگاه سایت آراد برندینگ انجام می شود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کود سولوپتاس هلندی عمده

قیمت کود سولوپتاس هلندی عمده به صرفه تر از خرید جزئی آن است. البته قیمت این کود بستگی به درصد پتاسیم موجود در آن است. سولوپتاس دارای عناصری مختلف نظیر پتاسیم و

پاسخی بگذارید