باران کود

فروش تکی سم کنه کش قوی

یکی از سم هایی که در کشاورزی و باغداری از آن استفاده زیادی می شود، سم کنه کش ها هستند که بسیار قوی و تأثیر گذار می باشند. فروش این سم به صورت تکی و عمده از این سایت امکان پذیر است.
همانطور که می دانید سم های کشاورزی برای امور خاصی به کار می روند که در چند بخش تقسیم شده اند و نمونه ای از آن ها سم هایی هستند که برای از بین بردن و نابودی انواع کنه ها و عنکبوت ها به کار می روند که به آن ها سم کنه کش می گویند و هر کدام با نام مخصوص خود در فروشگاه های مخصوص دیده می شوند.
سم های کنه کش در چند نوع هستند که هر کدام از نظر کیفیت و تأثیر کذاری باهم فرق دارند و برای بخش های خاصی در کشاورزی به کار می روند.

۳ نمونه از سم کشاورزی کنه کش


تترادیفون:
این نوع سم برای انواع مرکبات، درختان میوه، حبوبات و … به کار می روند و از بروز حشرات و کنه ها بر روی درختان جلوگیری کرده و حتی باعث نابودی آن ها می شوند.

پروپارژیت:
استفاده از این سم باعث می شود که در مدت طولانی درختان و گیاهان در امان بمانند و نسل تمامی تار عنکبوت و کنه ها منقرض شود و بیشتر برای گیاه پنبه، درختان خرما، حبوبات به کار می روند.

فن پروپاترین:
این سم قوی و با کیفیت بیشترین تأثیر را روی درختان میوه ای دارد که در مناطقی با آب و هوای خیلی سرد قرار دارند و حتی از بروز حشره ها و کنه ها جلوگیری کرده و آن ها را از بین می برد و مقاوم در سرمای شدید است و می تواند تأثیر خود را بر درختان با خاصیت بالایی بر جای گذارد.
در حال حاضر شما می توانید از همین سایت به انواع سموم کشاورزی دسترسی پیدا کنید.
کافی است از طریق راه های ارتباطی این سایت در تماس بوده و محصولات خود را به صورت تکی و حتی عمده خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه اینترنتی سم قارچ کش گندم

میتوانید عرضه اینترنتی انواع سم قارچ کش گندم را در این سایت مشاهده کنید ما بهترین کیفیت قارچ را برای مزارع گندم شما عرضه می داریم

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید