باران کود

فروش عمده کود سه بیست پودری

کود سه بیست کودی می باشد که تمام احتیاجات یک گل یا گیاه را تأمین کرده و تمام مواد مغذی را در خود دارا می باشد، و سبب می شود به رشد و نمو گیاه کمک شایانی گردد. این کود سه عنصر مهم فسفر، پتاسیم و نیتروژن را که از مهم ترین عناصر به شمار می آیند را در خود دارد. این کود در بسته بندی متفاوت و به صورت عمده در بازار عرضه می شود. فروش عمده کود سه بیست پودری به صورت مستقیم صورت می گیرد. 

فروش عمده کود سه بیست پودری

بررسی تاثیر کود سه بیست پودری بر ذرت

بررسی تاثیر کود سه بیست پودری بر ذرت بررسی انجام شده کود سه بیست بر روی ذرت نتایج خوبی را در بر داشت و سبب رشد بهتر ذرت گردیده و محصولی پر بار ثمره آن شد. 

کود سه بیست در انواع مختلفی می باشند: کود سه بیست مایع، کود سه بیست هلندی، کود سه بیست پودری، همه این کودها در نوع خود خوب بوده و بازده خوبی را داشتند ولی برترین آن ها کود سه بیست پودری بوده است. 

همه این کودهایی که نام برده شد پس از استفاده سبب بهبود رنگ میوه و قند موجود در آن می شود و برای درختان، گیاهان، صیفی جات و غلات مفید می باشند. 

نحوه مصرف این کودها به گونه ای است که آن را در آب حل کرده و هر ۱۰ الی ۱۴ روز برای هر گیاهی مورد استفاده قرار می گیرد. 

از مزایای این کود می توان گفت: باعث رشد بیش تر در گیاه می شود، میزان باردهی را به طور چشمگیری افزایش می دهد، قدرت جذب بالایی را دارد و به سرعت توسط گیاه مورد نظر جذب می شود. 

قیمت روز کود سه بیست پودری

قیمت روز کود سه بیست پودری برای اطلاع از قیمت به روز کود سه بیست پودری می توانید به فروشگاه های معتبر آنلاین مراجعه نموده و نسبت به قیمت دقیق آن آگاهی کسب کنید. به دلیل تقاضای بالای متقاضیان خواهید دید که این محصولات قیمتی مصوب داشته و دچار نوسان قیمت نمی باشد. 

این محصول در سایت های معتبر داخلی به صورت غیرحضوری و اینترنتی به فروش می رسد، با بروز مشکلاتی از قبیل ترافیک، هزینه بالا و مشکل جدیدی چون کرونا فروشندگان این محصولات به فکر این افتادند تا سیستم خرید آنلاین را، راه اندازی کنند تا مشتریان بدون اتلاف وقت و با هزینه ای کم تر و دور از هر گونه خطری خرید خود را انجام دهند. 

متقاضیانی که قصد خرید کود سه بیست با کیفیت و اصل را دارند می توانند به نشانی سایت مراجعه نموده و این محصول را به صورت عمده و قیمتی مقرون به صرفه خریداری نمایند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده کود سه بیست ایرانی در تهران

یکی از کود هایی که برای رشد گیاهان و گل ها مفید و موثر می باشد کود سه بیست است که هم نمونه های خارجی و هم ایرانی دارد. این مدل از کود تمام نیاز تغذیه گل را تامی

پاسخی بگذارید