باران کود

فروش کود مرغی پودری در مازندران

فروش کود مرغی پودری در بسیاری از استانها، و شهرهای بزرگ ایران به صورت گسترده برقرار می باشد. که از جمله آنها می توان به فروش کود مرغی بصورت عمده در قزوین، مشهد، مازندران، و اصفهان و امثال انها اشاره کرد که بیشترین فروش و مصرف انواع مختلف کودهای مرغی در این استانها انجام می شود. و بدون شک اگر کود مرغی درخواستی را توسط فروشندگان بزرگ از این شهر ها تهیه کنیم با مرغوبترین و بهترین کیفیت رو به رو خواهیم شد، که این امر در بحث هزینه ها کمک شایانی برای ما به همراه خواهد داشت.

فروش کود مرغی به صورت عمده در بعضی از فصول سال به بالا ترین حد خود می رسد، در این زمان اگر دقت لازم در خرید صورت نپذیرد بدون شک با نمونه بی کیفیتی از این محصول رو به رو خواهیم شد. پس برای جلو گیری از بروز یک چنین مشکلی می بایست با تامیین کنندگان قدر و به نام در امر خرید و فروش انواع مختلف این کودها ارتباط برقرار کرد. از مرکز فروش انواع کود مرغی در تهران، می توان بهترین نوع این محصول را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد و از آن درست کار گرفت. 

فروش کود مرغی پودری در مازندران

انواع مصارف کود در کشاورزی ایران

انواع مصارف کود در کشاورزی ایران

 • برای انواع باغها، از جمله مرکبات و پسته و گردو
 • برای انواع مزارع، از جمله صیفی جات و گندم

آیا با کودهای مرغی آشنایی دارید

کودهای مرغی به صورت کلی یک منبع غذایی بسیار عالی برای مزارع به شمار می آیند، ولی در نمونه های مختلف آن درصد عناصر یکسان نمی باشد. در این میان تاکید دکتران گیاه پزشک و متخصصین بر این است که از نمونه عنی شده این کود استفاده شود، به این دلیل که تنظیم عناصر در آن به بهترین شکل رعایت شده، و تمامی عوامل بیماریزای ممکنه در کود و تخم حشرات و علفهای هرز در زمان استرلیزه کردن تماما از بین می رود.

انواع مختلف کود مرغی

انواع مختلف کود مرغی

 1. کود مرغی غنی شده
 2. کود مرغی پلیت شده
 3. کود مرغی مایع
 4. مرغ مادر
 5. نخم گذار
 6. گوشتی
 7. سالنی
 8. پودری
 9. پلت مرغی
 10. گرانوله
 11. خام
 12. فله
 13. فرآوری شده

انواع تناژهای بارگیری کود

انواع تناژهای بارگیری کودکود های مرغی اگر به صورت فله یا پودری سفارش داده شود، در حجم تناژی ۱۰، ۱۵، و ۲۰ تن بارگیری میشود و در کوتاه ترین زمان ممکن درمحل مذکور به مشتری تحویل داده می شود.

انواع بسته بندی کود مرغی

انواع بسته بندی کود مرغیکودهای مرغی غنی شده توسط کارخانه در کیسه های لمینت سه لایه ۲۵و ۵۰ کیلویی قرار می گیرد تا از تابش شدید نور خورشید و رطوبت در امان بوده، و تا چندین سال قابل نگهداری باشد. و نمونه مایع آن نیز در گالنهای مختلف یا سطل های ۲۰ لیتری آماده تزریق به بازار می باشد.

نحوه خرید کود مرغی

برای اطلاع از تمامی قیمت ها و نحوه خرید و انواع کودهای مرغی می بایست با مشاورین فروش مجموعه کودها در سایت های اینترنتی ارتباط برقرار کرد.

تولید عمده انواع کود های حیوانی در ایران

تولید عمده انواع کود های حیوانی در ایرانکودهای حیوانی انواع مختلفی دارند که به صورت عمده از جانب کارخانه های متعددی صورت می گیرند. این شمار از شرکت هایی که در کار ساخت محصول هستند، تولید کود شیمیایی را نیز انجام می دهند. روی هم رفته، در هر گوشه از ایران که توجه کنید، می بینید تولیدی هایی وجود دارند که ساخت این نوع از کودها را انجام می دهند. 

کودهای حیوانی در گذشته به شکل خام استفاده می شود؛ اما امروزه آن را فرآوری می نمایند و به همین سبب است که به تعادل خاصی می رسند که نه تنها باعث می شوند گیاه رشد و نمو پیدا کند، بلکه خاک هم بارور شود. در هر حال هر کدام از شرکت ها از خط تولید کود به خصوصی کار می گیرند و محصولات شان را ساخته و عرضه می کنند. 

آنان از فضولات اسب، الاغ، قاطر، مرغ، گوسفند، گاو و غیره جهت ساخت این کودها استفاده می کنند که می توان آن ها را در این دسته بندی ها قرار داد: 

 • کود مایع ارگانیک حیوانی 
 • کود پودری 
 • کود گرانولی 
 • کود کامل 
 • و غیره 

مرکز خرید کود کشاورزی در تهران

مرکز خرید کود کشاورزی در تهراندر تهران، مراکز مختلفی را می شود پیدا نود که در آن کودها در اشکال مختلف و زیر نام های متنوعی عرضه می شوند. اگر شما نیز به بازار کود کشاورزی در این کلان شهر سر بزنید، با برندهای متفاوتی روبرو خواهید شد که در ایران و سایر کشورهای دیگر تولید شده و به طرق مختلفی وارد مراکز داد و ستد ایران گردیده اند. در هر حال، کودهای کشاورزی انواع زیادی دارند که در کل آن ها را به دو دسته حیوانی (طبیعی) و شیمیایی (مصنوعی) تقسیم بنده کرده و به صورت فله ای و بسته بندی شده ارائه می دهند. 

خرید کود پودری و سایر انواع دیگر که در بالا به آن اشاره کردیم، از بازار تهران امکان پذیر است. در این مراکز، فروشندگانی را می توان یافت که کارشان فروش کود کامل می باشد. این نوع از محصول، همه عناصر موجود و مفید را در خود جای داده که یکی از بهترین کودهای حال حاضر در بازار است و از فروش نسبتاً بالایی نیز برخوردار می باشد. 

از طرف دیگر می توان به جرئت امروزه سایت های اینترنتی را هم به عنوان بازار بزرگی در این عرصه معرفی کرد. خرید اینترنتی کود ارزان، آسان و راحت می باشد و در این خصوص سایت های زیادی فعالیت می کنند. از آن ها می شود تازه ترین قیمت کود خالص کشاورزی را چه در تهران و چه در سایر شهرستان های دیگر تهیه کرد. 

مزیت های استفاده از کود مرغی در کشاورزی

مزیت های استفاده از کود مرغی در کشاورزییکی از بهترین کودهایی که در بازار می توان به آن دست یافت، نوع مرغی است. این نوع از کود سرشار از مواد مختلفی است که در حاصل خیزی یک زمین موثر واقع می شوند. مصرف کود مرغی را به دلیل همین مزایای آن است که کشاورزان انجام می دهند. در همین حال آن ها را به مراجعی سر می زنند که کارشان فروش کود مایع و غیره اشکال آن است. در کل، یکی از موادی که در تولید کود ارگانیک استفاده می شود، فضولات مرغ ها است که در این زمینه نیز شاهد انواع متعددی از آن در بازار می باشیم. 

با همه این ها، مزیت استفاده از کود مرغی در کشاورزی، به نوع کارگیری و میزان مصرف مان هم ربط دارد. برای این که خاک خوبی داشته باشیم، نیاز است که به صورت معین و در زمان های خاصی از این کود کار بگیریم تا بتوان محصولی خوب و سبز و در همین حال منحصر به فرد را به دست آورد. اما مزایای این کود عبارت می باشند از: 

 • رشد گیاه را افزایش می شد. 
 • باعث ریشه زایی می شود. 
 • خاک را مقوی می کند. 
 • نیتروژن، پتاسیم و فسفر زیادی دارد. 
 • و سایر موارد دیگر از این دست 

عرضه عمده کود مرغی خالص به بازار

عرضه عمده کود مرغی خالص به بازارکود مرغی خالص را بیشتر شرکت هایی به صورت عمده عرضه می دارند که در کار ساخت این محصول می باشند. در این زمینه حتی برخی از مرغ داری ها نیز فعالیت می کنند. آن ها به اشکال گوناگونی این کودها را تولید می نمایند و سپس به شکل فله ای و یا در بسته های متفاوتی که در وزن های متعددی جای گرفته اند، عرضه و به فروش می رسانند. قابل یاد آوری است که این محصولات نام های مختلفی نیز می توانند داشته باشند که به نام کود مرغی قفسی، کود مرغی گوشتی، کود مرغی تخم گذار و … است. 

عموماً عرضه کنندگان کلی این محصول، کارشان فروش کود حیوانی می باشد. خلاصه این که اغلب مشتریان این گونه از ارائه دهندگان، کشاورزان و یا فروشندگانی جزئی در بازا می باشند. آن ها برای این که هزینه های شان را کاهش دهند، اقدام به خرید کلی می کنند و به این ترتیب با نرخ های بسیار مناسبی محصول را به دست می آورند. 

در پهلوی این موارد، می شود با مراجعه به نمایندگی فروش کود نیز نوع مرغی آن را در برندها و کیفیت های متنوعی به دست آورد و برای تقویت زمین ها از آن کار گرفت. قابل ذکر است که مرکز فروش کود مرغی، در همه شهرهای کشور وجود دارد و با مراجعه به آن می توان فروشندگانی را پیدا کرد که مرغوب ترین محصول را به شکل عمده عرضه می دارد. 

مشخصات کود های مرغی فراوری شده

مشخصات کود های مرغی فراوری شدهکودهای مرغی فرآوری شده که به آن غنی شده هم می گویند، از جمله بهترین فرآورده ها در این حوزه به شمار می رود. آن ها دارای مشخصات ویژه خود هستند. بهترین این کودها را شرکت هایی تولید می نمایند که از اسم و رسمی در بازار برخودارند و برندهای معروفی محسوب می شوند. آنان کالای شان را در بسته بندی ها و با ضمانت کیفی به فروش می گذارند. باید گفت، منظور از فرآوری این است که کود از حالت خام خارج شده و با مخلوط شدن با سایر موادهای دیگر، به یک کالای جدید تبدیل گشت است. 

خلاصه این که به کارگیری از این کود نه تنها باعث می شود تا پی هاش خاک پایین بیاید، بلکه سبب می گردد تا خاک اصلاح شود و موا آلی آن نیز رو به افزایش بگراید. با استفاده از این کودها می شود رنگ خاک را هم تیره کرد که این مسئله باعث می گردد تا گیاه جذب مواد و عناصر گوناگون را بهتر انجام دهد. خلاصه این که مشخصات کودهای مرغی فرآوری شده بیشتر به مزیت های آن بستگی دارد که یکی از عمده ترین شان این است که ریختن آن روی خاک، سبب می گردد تا چسبندگی آن از بین برود. 

در هر صورت، امروزه بیشتر کشاورزان از کودهای فرآوری شده مرغی استفاده می نمایند چون که نوع خام، باعث می گردد تا گیاه بسوزد و دردسرهای خاص خود را دارد. 

شرکت پخش عمده کود مرغی گرانوله در بازار

شرکت پخش عمده کود مرغی گرانوله در بازاریکی از انواع مختلف کودهای مرغی، نوع گرانوله است. این محصول شکل ظاهری آن گرد می باشد که دایره های کوچکی اند. به همین دلیل به آن گرانوله نیز اطلاق می کنند. اما این محصول را به شکل پاششی روی خاک مزارع می ریزند که پس از آن آب را جاری ساخته و به همین ترتیب است که کود به مرور وارد خاک می شود. 

شرکت های گوناگونی که این گونه از کود را می سازند، در کار پخش عمده آن نیز هستند. آن ها محصولات شان را برای این که بتوانند به دست مصرف کنندگان زیادی برسانند، اقدام به توزیع آن به سر تا سر ایران می نمایند. به همین دلیل است که ما در هر شهری به راحتی می توانیم برندهای متفاوتی از این محصول را تهیه کنیم و استفاده نماییم. 

این شرکت ها توسط وسایل نقلیه مختلفی، کالای شان را از جایی به جای دیگر انتقال می دهند. آنان سعی می نمایند تا در کیسه هایی که عمدتاً وزنی ۲۵ کیلویی دارند، کودهای مرغی گرانوله را جا به جا کنند و در دسترس مشتریان خود قرار دهند. به این شکل از هدر رفت کود نیز جلوگیری می شود و در برابر باد و خاک هم محافظت می گردد. 

باید متذکر شد که پخش عمد این کالا، با نرخ های نسبتاً مناسبی صورت می گیرد که به همین دلیل بسیاری از کشاورزان خرید کلی را بر جزئی، ترجیح می دهند. 

لیست قیمت انواع کود های مرغی

لیست قیمت انواع کود های مرغیاگر تصمیم دارید که انواع کود های مرغی را تهیه کنید و به دنبال قیمت آن ها می گردید، ما به شما پیشنهاد می دهیم که نخست، به وب سایت های اینترنتی ای که در این حوزه فعال می باشند، مراجعه کنید. به این ترتیب نه تنها خواهید توانست با برندهای متفاوتی آشنایی حاصل کنید، بلکه تازه ترین نرخ ها را هم راحت به دست می آورید. 

بیشتر فروشندگان آنلاین، نرخ های کالای خود را درج می کنند؛ ولی اگر هم این گونه نبود، می توانید با شماره های تماسی که گذاشته اند، تلفن بزنید و قیمت ها را جویا شوید. ولی یک راه دیگر هم وجود دارد که لیست قیمت انواع کودهای مرغی را به دست آورد؛ آن هم سر زدن به بازارهایی می باشد که این گونه از کالاها را عرضه می کنند. 

از این طرق می شود به قیمت کود کامل هم دست یافت. خلاصه این که باید به این نکته اشاره نمود که عوامل متفاوتی بر تعیین نرخ کودها دخیل می باشند. از آن جمله کیفیت، نوع عرضه، شرکت ارائه دهند ده و غیره را می شود از جمله بارز ترین عوامل تأثیر گذار در قیمت گذاری کودهای مرغی اند. 

فروشنده کود های مرغی پلیت شده

فروشنده کود های مرغی پلیت شدهفروشندگان زیادی وجود دارند که کودهای مرغی پلیت شده را ارائه می دهند. آن ها به شکل کلی و جزئی این محصول را به فروش می رسانند. اما این گونه از کود چه ویژگی هایی دارد؟ باید گفت که بیشتر آن ها برای غنامندی خاک زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند 

این گونه از محصول کاملاً خشک و بشکل پلیت شده در بسته های متفاوتی عرضه می گردند. این نوع از کد بر خلاص کود های شیمیایی فاقد تأثیر مخبر بر خاک، ریشه گیاه و عوامل محیط زیستی است. آن را به اشکال مختلفی در بازار ارائه می کنند. 

خریدار کود های مختلف با قیمت مناسب

خریدار کود های مختلف با قیمت مناسبکودها، مختلف هستند. در کل آن ها را می شود به دو نوع اصلی تقسیم بندی کرد که ارگانیک و شیمیایی هستند. نوع ارگانیک از فضولات حیوانی و مواد آلی دیگری که منشاء گیاهی دارند، تولید می شوند. اما نوع شیمیایی را بیشتر شرکت ها با افزودن عناصر مختلف در کنار هم دیگر، تولید می کنند. 

برای خرید این نوع از محصولات را با قیمت های مناسب، می شود به مراجع گوناگونی سر زد که شامل فروشندگان بسیاری هستند. در هر حال، اگر قصد دارید تا کود خوب با نرخ مناسبی را به دست آورید، بهتر است که به فروشندگان معتبر سر بزنید. 

صادرات عمده کود مرغی باکیفیت در ایران

صادرات عمده کود مرغی باکیفیت در ایرانکود مرغی از جمله اقلامی به شمار می رود که به کشورهای مختلفی صادر می شود. این کار را عمدتاً شرکت های سازنده و هم چنین گروه های تجاری انجام می دهند. آن ها محصولات شان را بیشتر به کشورهای همسایه می فرستند که خریداران اصلی این کودها هستند. 

برای این که صادر کنندگان بتوانند کالای خود را به شکل درست آن عرضه کنند، موارد زیر را با دقت پیش می گیرند: 

 • اخذ مجوزهای لازم 
 • بالا بدن درجه کیفی کالا 
 • بسته بندی های شکیل 
 • تعیین قیمت های مناسب 
 • و دیگر عوامل 

نمایندگی فروش کود مرغی و کود شیمیایی

نمایندگی فروش کود مرغی و کود شیمیاییکارخانه کود شیمیایی و مرغی، برای این که بتواند کالایش را با نرخ های مناسب و همچنین در زودترین زمان ممکن به فروش رساند، نمایندگی هایی را در شهرهای مختلفی ایجاد می کند. از این طریق محصول به شکل عمده و جزئی ارائه می گردد. 

اصولاً کسانی که مستقیماً به کارخانه دسترسی ندارند، به شعب رسمی شان سر می زنند. از این طریق هر گونه کود مرغی و کود شیمیایی را که خواسته باشند، می توانند به دست آورند. در کل، شعبه های ایجاد شده، بهترین گزینه برای خرید نیز می باشند؛ زیرا آن ها کالای مرغوب را برای مشتریان خود عرضه می کنند. 

توزیع عمده کود مرغی مایع در سراسر کشور

توزیع عمده کود مرغی مایع در سراسر کشوریکی از انوع کودهای مرغی، مایع است. این گونه از محصول به دلیل این که بسیار زود جذب خاک می شود، مورد استقبال خوبی هم از جانب کشاورزان واقع شده و فروش نسبتاً بالایی دارد. توزیع عمده این کود را سازندگان آنان و همچنین شرکت های تجاری انجام می دهند که آن را از سایر کشورهای دیگر وارد می کنند. 

در هر حال، سعی پخش کنندگان عمده این است تا با ارائه خدمات ویژه و تحویل سریع محصول به دست سفارش دهنده، مشتریان بیشتری را جذب کرده و علاوه بر آن، فروشش را بالا ببرد. در این عرصه، شرکت های زیادی هستند که فعالیت می کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com