باران کود

فروش کود نیترات کلسیم گرانوله ایرانی

امروزه بازارهای فروش انواع کودهای کشاورزی ایران از جمله کود نیترات کلسیم گرانوله با کیفیت مرغوب و نیز با قیمت مناسب و به روش عمده از رونق فروش زیادی برخوردار می باشد.

فروش عمده کود و عرضه این محصولات کشاورزی با روش مستقیم و نیز بدون واسطه انجام می گیرد که از این طریق ارزانتر و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر می باشد.

فروش کود نیترات کلسیم گرانوله ایرانی

بررسی انواع کود نیترات کلسیم

بررسی انواع کود نیترات کلسیم

همه چیز در مورد کود نیترات کلسیم گرانوله که استفاده صحیح و دقیق از این نوع کود سبب افزایش طول عمر میوه و محصولات کشاورزی می شود و همچنین این نوع کود به دو صورت مایع و گرانوله در بازار با کیفیت مرغوب و نیز قیمت مناسب به روش عمده عرضه می شوند.

از انواع کود نیترات کلسیم گرانوله می توان آمونیوم، هیدرات، نیترات پتاسیم، و دیگر موارد نام برد که هر کدام بسته به نوع خود دارای نقش فراوان و از اهمیت زیادی برای محصولات کشاورزی برخوردار می باشند.

کودهای نیترات کلسیم بسیار ارگانیک و طبق استانداردهای روز دنیا برای مصرف در باغات و زمین های کشاورزی از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

این کود در نوع خود بی نظیر و نیز دارای خواص و کاربرد فوق العاده بوده که به دلیل حلالیت بالای آن در آب از مصرف زیادی برخوردار می باشد که به صورت مستقیم جذب گیاه می شود و نیز سبب رشد سریع محصولات باغبانی و کشاورزی می شود که بسیار حائز اهمیت برای کشاورزان و باغداران می باشد.

از دیگر مشخصات کود نیترات کلسیم عبارتند از:  یکی از نمک های پر مصرف کلسیم است که به رنگ سفید بوده و همچنین به عنوان یک نوع منبع غذایی با ارزش برای گیاهان و محصولات کشاورزی محسوب می شود که سبب قدرت دیواره سلول های گیاه شده و نیز سبب می شود محصولی با کیفیت بدست آید.

همچنین این نوع کود دارای دوام و ماندگاری محصول پس از برداشت آن می شود، از گیاه  در مقابل بیماری ها و آفات جلوگیری می کند، از پوسیدگی و خرابی محصول نیز پیشگیری می نماید، و دیگر موارد که دارای اهمیت زیادی می باشد.

ضمنا از این نوع کود علاوه بر مصارف کشاورزی و باغبانی در مصارف گلخانه ای و انواع میوه ها  به کار برده می شود که در سلامت افراد جامعه بسیار تاثیر گذار می باشد.

آخرین قیمت عمده کود نیترات کلسیم گرانوله

آخرین قیمت عمده کود نیترات کلسیم گرانوله

 قیمت عمده این نوع کود با ارزش به نوع کیفیت محصول، نوع برند و شرکت تولیدی، نوع بسته بندی و از همه مهمتر وزن خالص آن می باشد که شرکت های تولیدی همواره سعی بر این دارند تا کود مناسب و با کیفیت را با مناسب ترین قیمت در بسته بندی های متنوع و ضد رطوبت به بازار عرضه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

پاسخی بگذارید