باران کود

قیمت روز کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ پودری

کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ پودری یکی از کود های مقوی و سرشار از عناصر اصلی برای رشد و نمو گیاه است که در بازار وجود دارد، قیمت روز کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ پودری با توجه به المان های مختلفی مانند فروش عمده یا تک این محصول، نوع بسته بندی و برند شرکت تولید کننده متفاوت می باشد، اما اگر قصد خرید این محصول را دارید می توانید از طریق این سایت قیمت کود سه بیست را استعلام نمایید. 

قیمت روز کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ پودری

موارد مصرف و مزایای کود ۲۰ ۲۰ ۲۰

موارد مصرف و مزایای کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ اگر به پرورش گل و گیاه علاقه دارید و در منزل، حیاط خانه و یا بالکن خود انواع گیاهان و گل ها را پرورش می دهید، خوب می دانید که اهمیت به رشد و سلامتی گیاهان الویت زیادی دارد و علاوه بر تامین نور و آب، بایداز لحاظ ویتامین و مواد مغذی نیز آنها را تقویت نمود. 

یکی از مهمترین تقویت کننده های موثر در رشد و گل دهی گیاهان استفاده از کود می باشد، کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ از بهترین و مفید ترین کود های مخصوص گیاهان می باشد که به رفع کمبود های مورد نیاز گیاه می پردازد. 

اما شاید از خود پرسیده باشید کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ چیست و چرا به این نام نامیده شده است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که این کود دارای سه عنصر اصلی و مهم در رشد گل و گیاه می باشد که این سه عنصر شامل فسفر، پتاس و نیتروژن می باشد که هر کدام به میزان ۲۰ درصد در کود وجود دارند و به همین علت این نام را برای این کود برگزیده اند و به آن کود سه بیست هلندی نیز می گویند. 

استفاده از این محصول مزایای زیادی به شرح زیر دارا می باشد. 

  • تامین کننده مواد مغذی و مفید برای رشد گیاه می باشد. 
  • به افزایش رشد و نمو گیاه کمک زیادی می کند. 
  • تمام عناصر مفید برای رشد گیاه را در خود جای داده فاقد عناصر سنگین و کلر می باشد. 
  • نیتروژن موجود در کود باعث افزایش فتوسنتز، رشد سریع و افزایش گل دهی گیاه می شود. 
  • پتاس برای افزایش باروری، میوه و گل دهی بسیار مفید است. 
  • فسفر موجود باعث افزایش شکوفه و ریشه زایی گیاه می شود. 

موارد مصرف این کود برای گیاهان زینتی، مرکبات، محصولات کشاورزی، درختان میوه، باغات انگور و به طور کلی تمام محصولات کشاورزی مفید می باشد. 

تولید کننده کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ پودری در ایران

تولید کننده کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ پودری در ایران تولید کننده کود پودری با هدف توسعه در بخش کشاورزی و کمک به افزایش محصولات کشاورزی و گل های طبیعی، اقدام به تولید و عرضه کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ پودری در ایران کرده است و با شناخت بازار هدف و بازاریابی عالی محصولات خود اقدام به پخش و عرضه این نمونه کود در سراسر کشور کرده است، و با ایجاد کاتالوگ های آموزشی به عنوان راهنمای استفاده از کود، کمک بزرگی به استفاده کنندگان از این کود و همچنین صنعت کشاورزی کرده است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

پاسخی بگذارید