باران کود

قیمت کود سولوپتاس هلندی عمده

قیمت کود سولوپتاس هلندی عمده به صرفه تر از خرید جزئی آن است. البته قیمت این کود بستگی به درصد پتاسیم موجود در آن است. سولوپتاس دارای عناصری مختلف نظیر پتاسیم و گوگرد است. گوگرد موجود در آن باعث می شود عمل فتوسنتز در گیاهان بهتر انجام گیرد. همچنین باعث رشد بهتر گیاهان می شود. این نوع کود کاربردی فراوان دارد.

قیمت کود سولوپتاس هلندی عمده

معایب استفاده از کود سولوپتاس

معایب استفاده از کود سولوپتاس کود سولوپتاس در خاک های اسیدی و قلیایی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. کود پتاس در خاک های شور موجب جذب بیشتر مواد مغذی مثل فسفر و آهن می گردد.  زمان مصرف کود پتاس قبل از کشت دانه و برای درختان بعد از شکوفه دادن می باشد.

کودهای پتاس به دلیل وجود کلرید، پتاسیم، نیترات، سولفات و…منابع مغذی مناسبی برای گیاهان به شما میرود. اما مصرف کود پتاس در پاییز در خاک های شنی یا آلی به دلیل بارندگی زیاد توصیه نمی شود. بارندگی های فصلی در خاک های شنی باعث شستشوی خاک شده و کود را از بین می برد.

استفاده بیش از حد از این نوع کود در بعضی از خاک ها که پتاسیم فراوان دارند باعث کمبود منیزیم و کلسیم موجود در خاک شده و در محصولاتی نظیر چغندر و سیب زمینی باعث کاهش قند و نشاسته می شود. در کشت های هیدروپونیک زیادی پتاسیم موجب زرد شدن برگ ها و ریزش آن ها می گردد.از دیگر عوارض مصرف زیاد آن ایجاد واکنش منفی در گیاهان نظیر مسمومیت خاک است.

فروشنده بهترین کود سولوپتاس هلندی

فروشنده بهترین کود سولوپتاس هلندی بهترین کود سولوپتاس،  پتاسیم سولفات است. نحوه ی مصرف ومحل قرار دادن این کود از اهمیت زیادی برخوردار است. از جمله تاثیرات این ماده بر روی گیاهان و درختان این است که آنزیم های رشد گیاهان را فعال می کند. مقاومت گیاهان در برابر سرما و خشکی زیاد می شود. پرتئین گیاهان را تامین می کند. باعث مقاومت میوه ها هنگام حمل و نقل می شود. همچنین مصرف کود پتاس موجب کیفیت هر چه بیشتر میوه ها می شود. سولوپتاس یکی از موارد ارزان برای مقابله با سرما زدگی درختان به حساب می آید. 

عناصرمفید مانند گوگرد که در این محصول به صورت ین سولفات یافت می شود. به راحتی جذب گیاهان می شود و تولید پرتئین می کند. همچنین پتاسیم موجود در آن در بخش های فعال گیاه به راحتی حرکت می کند. باعث تقویت عمل فتوسنتز می گردد.

علائم کمبود پتاسیم در گیاهان ضعیف و کوتاه بودن آن ها است.درمیوه هایی نظیر انگور باعث خشک شدن شاخه ها شده و در برخی موارد باعث کاهش رشد شاخه ها می شود. سایت های کشاورزی و فروشگاه های اینترنتی یکی از بهترین فروشنده گان این محصول به شمار می رود. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه عرضه کود سولوپتاس یونجه

خاک و آب در واقع دو عنصر مهم و حیاتی برای کشاورز هستند و اگر هر کدامشان نباشد بالطبع کار کشاورزی هم تمام می شود، اما برای رشد و باوری دانه،  تنها آب خالی ک

پاسخی بگذارید