باران کود

قیمت کود مرغی فرآوری شده خالص

قیمت کود مرغی فرآوری شده خالص در حال حاضر در بین منابع توزیع کود های کشاورزی مانند جهاد کشاورزی، فروشگاه های عرضه این کودها و دیگر مراکز نیز با اختلاف قیمت بسیاری رو به رو می باشد که در بسیاری از موارد دیده شده که این تفاوت قیمت کود مرغی فرآوری شده تا کیلویی چند ۱۰۰ تومان هم می رسد، که در بسیاری موارد افت کیفیت را نیز به همراه دارد. اما راهی را پیشنهاد می کنیم که توسط آن می توان به قیمتی متعادل از این محصول به هنگام خرید دست یافت و آن مراجعه مستقیم به کارخانه کود مرغی فرآوری شده می باشد.

قیمت کود مرغی فرآوری شده خالص

فرآیند تولید کود مرغی فرآوری شده

فرآیند تولید کود مرغی فرآوری شدهکود مرغی فرآوری شده به کود های حیوانی اشاره دارد که در اثر انجام عملیاتی که بر روی آن ها در کارخانجات صورت می گیرد، به شکل آماده و مناسب قابل ارائه می گردند.
گفتنی است این کود ها هم قابل استفاده برای حیوانات بوده و هم از قابلیت کاربردی برای گیاهان، درختان و به طور کلی محصولات زراعی و کشاورزی برخوردار می باشند.

اما موضوع دیگری که در خصوص کود مرغی فرآوری شده یا غنی شده می توان بیان کرد، فرآیند تولید آن می باشد.
در این زمینه باید عنوان داشت که  کود های مرغی خام، یا فله یا دیگر نمونه های مختلف را ابتدا با تجهیزات پیشرفته ای جهت اطلاع از میزان عناصر موجود آزمایش کرده و سپس در کارخانه به وسیله آسیاب پودر شده، و در دستگاه میکسر تمامی ریز مغذی ها نظیر هیومیک اسید، ازت، فسفر، آهن، مس، روی، منگنز و…. دیگر مواد لازمه به آن افزوده می شود.
سپس با دستگاه پلیت، یا پلت ساز به شکل استوانه ای تبدیل می شود.
بعد از آن نیز به وسیله نوار نقاله به خشک کن حرارتی انتقال یافته تا تمامی تخم حشرات و تخم علف های هرز و تمامی عوامل بیماری زای آن از بین برود و به کودی کاملا استرلیزه شده همراه با تمامی ریز مغذی ها تبدیل شود.

ارائه آنالیز پیشنهادی به کارخانه تولید کود

ارائه آنالیز پیشنهادی به کارخانه تولید کودبسیاری از شرکت های تولید کننده کودهای مرغی فرآوری شده آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می باشند.
از قبیل مشتریانی که با تحقیقات بسیار و آزمایشات به عمل آمده در رابطه با خاک مزارع خود آنالیز پیشنهادی دارند.
این شرکت ها آماده تولید تمامی این آنالیزها بوده و در بسیاری از مواقع با در اختیار داشتن بهترین متخصصین آب و خاک، آماده یاری رساندن به این کشاورزان می باشند.

در حقیقت ارائه آنالیز های مختلف در این حیطه موجب بهبود عملکرد کارخانجات تولیدی شده و با قرار دادن آن ها در موقعیت آزمون و خطا، به تجربه شان می افزاید.
نتیجه ی این امور نیز آشکار شدن روش های اصولی تولید کود و در نتیجه اجتناب از اشتباهاتی است که ممکن است جبران ناپذیر باشند و یا حتی منجر به افزایش هزینه های تولید شوند.

انواع مختلف کود فرآوری شده

انواع مختلف کود فرآوری شده

کود های فرآوری شده یا همان غنی شده از کود های کاملی به شمار می آیند که می توان روی آن ها به منظور استفاده در زمینه های مختلف دامداری و یا کشاورزی حساب باز کرد.
این کود ها با در اختیار داشتن ترکیبات عالی و سازنده، موجبات تقویت و ایمنی بیشتر در هر یک از امور ذکر شده را فراهم آورده و در آخر نتایج بسیار خوبی را در اثر استفاده آن ها می توان شاهد بود.
اما مساله ای که در خصوص این کود ها در این بخش حائز اهمیت می باشد، انواع مختلف کود فرآوری شده است.
لذا برای بیان انواع این کود می توان از گزینه های زیر مدد گرفت:

 • کود مرغی فرآوری شده
 • کود مرغی غنی شده
 • کود مرغی اصلاح شده
 • پلیتی
 • پلت
 • فشنگی

مصارف انواع کود فرآوری شده در کشاورزی ایران

مصارف انواع کود فرآوری شده در کشاورزی ایران

انواع کود فرآوری شده که به شکل کود مرغی و سایر کود ها موجود می باشند؛ در کشاورزی ایران جایگاه ویژه ای یافته و استفاده از آن ها در سال های اخیر با رواج بسیاری همراه بوده است.
این کود ها برای تمامی امور کشاورزی نتایج فوق العاده ای را پدیدار ساخته و با به کار گیری آن ها می توان از رونق بیش از پیش از کشاورزی  و خود کفایی در آن در آینده نزدیک خبر داد.

اما حالا می خواهیم به بررسی مصارف انواع کود فرآوری شده در کشاورزی داخلی کشور بپردازیم.
برای اشاره به همین موضوع از موارد زیر مدد گرفته ایم:

 • برای انواع باغات از جمله، مرکبات، گردو، پسته، زیتون، انگور، سیب، انار و غیره……..
 • ویژه انواع مزارع مانند، سبزیجات، صیفی جات، برنج، گندم، یونجه، هویج، چغندر قند، پیاز، سیب زمینی و امثال آنها

قیمت خرید کود درب کارخانه به نسبت بازار

قیمت خرید کود درب کارخانه به نسبت بازارقیمت خرید کود در انواع مختلف آن در بازار با افت و خیز های بسیاری رو به رو بوده است که تمام نششعات آن به صورت مستقیم زارعین را در بر می گیرد.
ولی اگر همین درخواست ها به کارخانه ارجاع داده شود تا ۵۰ درصد قیمت ها کاهش می یابد، آن هم به دلیل حذف تمامی دلالان منفعت طلب می باشد.

پس می توان از تفاوت فاحش و بسیار محسوس قیمت خرید کود درب کارخانه نسبت به بازار خبر داد.
بنابراین اگر خریداران می خواهند انواعی از کود های مصرفی مورد نیاز را به صورت عمده خریداری نمایند، چه بهتر است که صرفا از این مسیر اقدام کرده تا بتوانند منافع لازم حاصل از خرید را به دست آورند.

سفارش تناژ بالای کود درب کارخانه

سفارش تناژ بالای کود درب کارخانهعلاوه بر اینکه برای تهیه کود های عمده می توان به درب کارخانجات تولیدی مراجعه کرده و در نتیجه از قیمت هایی نازل برخوردار گشت، بلکه امکان مازاد دیگری نیز در اختیار آن ها قرار می گیرد.
از جمله ی همین امکانات، سفارش تناژ بالا و با حجم انبوه انواع کود از این مسیر توسط مشتریان می باشد.
در این صورت اگر خریداران کود های فرآوری شده، سفارشات خود را در تناژ بالا از درب کارخانه تهیه کنند بدون شک تخفیفات، و آفرهایی از قبیل این موارد به طور کامل برخوردار خواهند گشت:

 1. مشاوره رایگان با گیاه پزشک در طول دوره
 2. تخفیفات ویژه در تمامی دوره های خرید کود
 3. در صورت نیاز حضور متخصص آب و خاک در زمین زراعی متقاضی
 4. تولید آنالیز پیشنهادی فرد خریدار

ارتباط با مدیر فروش کارخانه

ارتباط با مدیر فروش کارخانهبرای خریداران و متقاضیانی که کارخانه تولید کود را هدف برای ثبت سفارشات انبوه و تناژ بالای خود قرار داده اند، اول از همه لازمه اش این است که با مدیر فروش کارخانه ارتباط بگیرند.
در واقع تمامی امور فروش از فیلتر مدیر فروش عبور کرده و با تایید او به خریداران عرضه می گردد.
ارتباط با مدیر فروش کارخانه البته در همه کارخانه های تولیدی جزو الزامات خرید نیست، اما برخی از شرکت ها با وجود اعمال سیاست های فروش سختگیرانه تر، این مورد را ضروری می دانند.
در هر حال ممکن است مدیر فروش کارخانه پیشنهاداتی را برای خریداران عنوان نماید که برایشان پر از نفع و فایده باشد.
در حالی که ممکن بود بدون برقراری این ارتباط از پیشنهادات ویژه فروش نیز بی بهره گردند.

کارخانه های فرآوری کود مرغی در ایران

کارخانه های فرآوری کود مرغی در ایرانبه منظور تبدیل فضولات مرغی به کود مرغی فرآوری شده، اقداماتی نیاز است که تنها از عهده کارخانه های فرآوری و تولید بر می آید.
در واقع کارخانه های مذکور که شمار آن ها در ایران رو به فزونی می باشد، با توسل به تمامی تجهیزات و ماشین آلات مدرن و خطوط تولید پیشرفته است که توانسته اند در تولید انواعی از کود ها از جمله تولید کود حیوانی، تولید کود ارگانیک و حتی تولید کود شیمیایی موفق عمل کنند.

در نتیجه ی همه این اقدامات، بهترین و مغذی ترین کود مرغی و سایر کود های مصرفی عازم بازار های فروش شده و نیاز خریداران و همینطور مصرف کنندگان نیز به نحوی مطلوب تامین می گردد.

مشخصات کود مرغی فرآوری شده

مشخصات کود مرغی فرآوری شدهدر حال حاضر کود مرغی فرآوری شده با تخصیص گروهی از ویژگی های مثبت و همینطور مشخصات بار به خود توانسته به عنوان برترین نوع کود غنی شده محسوب شود.
این کود که هم برای انواع دام، ماهیان و هم برای زمین های زراعی کشاورزی به فراوانی مورد کاربرد قرار می گیرد و نتایج مفیدی را در پی دارد، از مشخصات معلومی بهره مند می باشد.
شاید بهتر باشد برای اشاره به این مشخصات، از گزینه های زیر کمک بگیریم:

 • این کود عاری از بذر علف های هرز و سایر عوامل بیماری زاست.
 • بسیاری از ترکیبات موثر مانند ازت، فسفات و پتاسیم را در مقادیر بالا در خوی جای داده است.
 • برخوردار از ماده آلی ۵۵ % می باشد.
 • از درجه خلوص بالایی بهره برده و بسیار با کیفیت است.
 • دارای ارزش بیشتری در مقایسه با سایر کود های مصرفی می باشد.
 • همینطور با گذر از آنالیز استاندارد عرضه می شود.

فروشنده کود مرغی پلت خالص

فروشنده کود مرغی پلت خالصاز میان انواع کود مرغی می توان به کود مرغی پلت خالص اشاره کرد که جایگاه بسیار خوبی را برای مصرف دارا می باشد.
این کود به صورت صد در صد ارگانیک، مراحل فرآوری را طی کرده و از غنی ترین کود های مرغی حاصل آمده است.
به علاوه می توان آن را عاری از هر نوع ترکیبات شیمیایی که ممکن است مضر و خطرناک باشند دانست.

اما برای تهیه چنین کودی که هم مورد تایید کارشناسان تولید بوده و هم در کانون توجه خریداران عمده نیز قرار گرفته، بهتر است از طریق معتبرترین مراکز فروش کود حیوانی اقدام گردد.
اینگونه مراکز در حیطه فروش کود مرغی، فروش کود مایع و سایر کود های قابل استفاده از تخصص و تجربه طولانی برخوردار بوده و به کمکشان می توان از بهترین نتایج خرید بهره مند گشت.

عرضه اینترنتی کود مرغی فرآوری شده

عرضه اینترنتی کود مرغی فرآوری شدهبا افزایش نفوذ اینترنت به زندگی امروزی؛ جا برای بسیاری از مبادلات خرید و فروش هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی باز شده است.
نتیجه نیز این شده که برای عرضه محصولاتی از قبیل کود مرغی فرآوری شده، از طریق غیر حضوری یا اینترنتی نیز برخی از مراکز اقدام کرده اند.
البته که به وجود آمدن چنین موقعیتی هم برای فروشندگان و هم برای خریداران فرآهم آورنده مزیت های بسیاری بوده است.

زیرا خریداران می توانند به شکلی راحت تر و سریع تر و حتی بدون نیاز به مراجعات حضوری، انواعی از سفارشات عمده و جزئی خود از کود های مرغی را به انجام برسانند.
از آن طرف فروشندگان نیز با قرار دادن محصولات خود در سایت فروش کود می توانند منجر به گسترش شبکه فروش شده و در نتیجه سود بالاتری را عاید خود گردانند.

صادرات انواع کود مرغوب ایرانی

صادرات انواع کود مرغوب ایرانیتولید کنندگان ایرانی به خوبی امتحان خود را در حوزه تولید انواع کود پس داده و توانسته اند با تکیه بر دانش روز و علم تخصصی خود، اقداماتی بس موثر را در تولید انواع کود مرغوب انجام دهند.
البته این چنینی اقداماتی تنها از سوی مراکز تولید مجرب و آن ها که از برندی برتر برخوردارند صورت گرفته و امید می رود که تولید کنندگان نوپا در این حیطه نیز بتوانند در آینده همانند آن ها عمل کنند.

در هر صورت موضوعی که باید گفت، این است که انواعی از کود های ایرانی تولید شده به دست تولید کنندگان متبحر که از تمام اصول استاندارد و بهداشت بهره برده و مورد تایید خریداران داخلی نیز قرار گرفته اند؛ برای صادرات نیز توجه بسیاری به آن ها شده است.
با این اوصاف می توان صادرات کود مرغی را در گروه صادرات های رایج کشور جای داد که به کشور های همسایه اغلب انجام شده و منافعی را برای صادرکنندگان و به طور کلی برای کشور در بر داشته است.

روش های فرآوری کود مرغی

روش های فرآوری کود مرغی هر یک از انواع کود مرغی بخصوص کود های مرغی فرآوری شده با اتکا بر روش هایی خاص به این شکل در آمده و آماده جهت مصارف وسیع می گردند.
اما می خواهیم بدانیم که روش های فرآوری کود مرغی عموما چه روش هایی هستند.
اگر شما نیز خواهان آشنایی بیشتر با این روش ها می باشید، بهتر است گزینه های زیر را دنبال نمایید:

 • روی هم انباشتن یا دپو کردن
 • روش دوم به مراحل خشک کردن کود اشاره دارد.
 • سیلو کردن کود مرغ

در توضیحی بیشتر از روش های ذکر شده ابتدا در مورد روش اول باید گفت در گودالی سیمانی و در فضای خارج از مرغداری انجام می شود.
معمولا کود های دپو شده در مصارف کشاورزی به کار می آیند.

روش دوم که منجر به کاهش حجم فضولات مرغ می شود، با استفاده از سیستم های مکانیکی یا طبیعی صورت گرفته و از رطوبت کود تا حد زیادی می کاهد.
در روش آخر نیز کود را می توان با کاه یا ذرت علوفه ای یا پوسته برنج ترکیب کرد که این کار عموما در مزارع کوچک و بزرگ و به منظور تغذیه دام ها صورت می گیرد.

بزرگترین مرکز فروش انواع کود های ارگانیک

بزرگترین مرکز فروش انواع کود های ارگانیکدر عرصه فروش انواعی از کود های مصرفی دامی و کشاورزی که انواعی نظیر کود های ارگانیک را شامل می شوند؛ می توان مراکز بسیاری را یافت که به این عمل مبادرت ورزیده اند.
برخی از این مراکز به شکل حضوری، خدمات فروش را خدمت مشتریان عرضه ساخته و برخی نیز به منظور گسترش خدمات خود؛ فروش اینترنتی را نیز در راستای کار خود قرار داده اند.
برای نمونه می توان به همین مرکز اشاره کرد که به عنوان بزرگترین مرکز فروش انواع کود از جمله کود های ارگانیک و خالص شناخته شده است.
توسط این مرکز، امکان خرید عمده محصول مورد نظر برای تمامی خریداران در اقصی نقاط کشور فراهم آمده و بدین ترتیب می توانند در مدت زمانی کوتاه سفارشات خود را ثبت کرده و فوری نیز تحویل بگیرند.

شرکت پخش انواع کود مرغی در بازار داخلی

شرکت پخش انواع کود مرغی در بازار داخلیشرکت های پخش نقشی مهم و بسیار تاثیرگذار را در حوزه تامین انواع کود مرغی در بازار داخلی و حتی بازار های خارجی ایفا کرده اند.
این شرکت ها از تعداد بالایی برخوردار بوده و هر یک توانسته اند خرید و فروش گسترده ای کود در قالب کود مرغی و نمونه های دیگر را در بازار به راه اندازند.

حسن دیگر شرکت های پخش بخصوص برای خریداران عمده این است که می توانند مستقیما به سراغ آن ها رفته و بدین ترتیب خرید بی واسطه و سودمندی را از کود های مورد نیاز خود به انجام برسانند.
ضمن اینکه امکان دسترسی به طیف متنوعی از انواع کود مرغی مانند این موارد در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت:

 • کنسانتره کود مرغی
 • عصاره کود مرغی

خرید مستقیم کود از کارخانه

خرید مستقیم کود از کارخانهخرید کود مرغی هم به شکل مستقیم و هم به شکل غیر مستقیم امکانپذیر بوده و از هر کدام از روش ها می توان نسبت به تهیه عمده این محصول اقدام کرد.
اما حقیقتی که وجود دارد، این است که مراکز عرضه مستقیم، شرایط ویژه تری از خرید را پیش روی مشتریان گشوده و بدین ترتیب فواید بیشتری را در اختیار آن ها قرار خواهند داد.
در این مراکز که علاوه بر شرکت های پخش، کارخانجات تولیدی را نیز شامل می شوند؛ می توان اقدام به خرید مستقیم و بی واسطه کود کرده و آن را با قیمتی استثنایی که قطعا قیمت خوشایند خریداران می باشد تهیه نمود.
به علاوه اینکه آن ها خواهند توانست از انواع کود مرغی به شکل های متعددی از این قبیل برخوردار شوند:

 • کود مرغی فله ای
 • بسته بندی کود مرغی

فروشگاه اینترنتی کود مرغی پلیتی، مایع و گرانول

فروشگاه اینترنتی کود مرغی پلیتی، مایع و گرانولبا صراحت می توان گفت که فروشگاه های اینترنتی عرضه کننده کود مرغی بیشتر از فروشگاه های شهری حضوری مورد استقبال از سوی خریداران قرار گرفته اند.
دلیل آن را هم می توان به راحتی فهمید، اینگونه فروشگاه ها منجر به کاهش هزینه های حاشیه ای خرید مانند هزینه رفت و آمد؛ هزینه سوخت و غیره برای خریداران شده و همین دلیل مهم کافی است تا توجه افراد خریدار به آن برانگیخته شود.
در هر صورت اگر فروشگاه های مطمئنی برای انجام خرید های عمده از کود مرغی انتخاب شود، بدون شک نتیجه دلخواه تری حاصل گشته و خریداران می توانند کود مرغی را در نمونه ها تهیه نمایند:

 • کود مایع مرغی
 • کود مرغی پلیتی
 • کود گرانولی

اهمیت استفاده از کود های مرغی در کشاورزی

اهمیت استفاده از کود های مرغی در کشاورزیاهمیت مصرف کود مرغی در کشاورزی و امور دیگر به خوبی بر همگان محرز شده و به همین دلیل رواج استفاده از آن به طور وسیع روز به روز افزایش می یابد.
نکته مهمی که در خصوص مصرف این کود ها باید به آن اشاره کرد، میزان کود مرغی برای استفاده می باشد.
این میزان باید در حد مشخصی بوده و کاربرد بیش از حد آن مجاز نیست و فایده ای نخواهد داشت.

با همه این تفاسیر اگر بخواهیم به اهمیت استفاده از کود مرغی در کشاورزی به طور واضح تر پرداخته و یا با مزیت های آن آشنا شویم؛ می توان با گزینه های زیر به این موضوع پی برد:

 • استفاده از کود مرغی در فرآیند کشاورزی منجر به افزایش مواد آلی خاک می گردد.
 • میکروارگانیسم های مفید خاک نیز بالا می رود.
 • منجر به بارور گشتن زمین های زراعی می شود.
 • حاصلخیزی خاک و خواص آن را تا حد قابل توجهی افزایش می دهد.
 • و …

خریدار کود مرغی غنی شده ارزان قیمت

خریدار کود مرغی غنی شده ارزان قیمتاگر خریدار کود مرغی غنی شده یا فرآوری شده هستید و مهم ترین خواسته تان خرید کود مرغی ارزان می باشد، ابتدا باید به دنبال مرکز فروش مناسبی برای تحقق این امر بگردید.
به نظر می رسد که این مرکز که خدمات فروشی همانند مراکز برتر مانند نمایندگی های فروش یا مراکز پخش ارائه می دارد، می تواند بهترین شرایط را پیش رویتان قرار دهد.
در نتیج به کمک آن نه تنها می توانید از کود مرغی ارزان قیمت بهره مند شده، بلکه امکان تهیه انواعی از کود های مرغی که متشکل از چنین مشخصاتی می باشند، به طرزی آسان برای شما فراهم خواهد بود:

 • کود مرغی غنی شده اصل و مرغوب
 • کود مرغی غنی شده ایرانی و خارجی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کود پلت

قیمت کود پلت مرغی فرآوری شده

قیمت کود پلت مرغی فرآوری شده در مراکز های مختلف با توجه به اینکه تولیدکنندگان …