باران کود

قیمت کود مرغی پلیت شده کاملا ارگانیک

قیمت کود مرغی پلیت شده کاملا ارگانیک هر کیلو با توجه به آنالیز تولید، و انواع عناصر به کار رفته در آن توسط کارخانه مشخص می شود. در حال حاضر کود مرغی پلیت شده با قیمت های کاملا متفاوتی در بازار در حال خرید و فروش می باشد. در این میان می توان به بهترین نمونه های تولید شده در ایران به کود پلیت مرغی اصفهان و شیراز اشاره کرد که حتی قیمت عمده کود مرغی پلیت کاملا ارگانیک نیز بسیار مناسب گزارش شده است. امروزه در بازار محصولات کشاورزی شاهد نمونه های مختلفی از کودهای مرغی با قیمت‌های گوناگون هستیم. در این میان اگر با کارخانجات تولید کننده این کودها ارتباط برقرار شود بدون شک با نمونه های بسیار قوی از کود رو به رو خواهیم شد، و تا حد بسیار زیادی هزینه ها کاهش پیدا می کند، صرفا به این دلیل که با خرید از کارخانه سبب حذف تمامی واسطه ها خواهیم شد که در بحث هزینه ها تاثیرات چشم گیری برای ما به همراه خواهد داشت.

قیمت کود مرغی پلیت شده کاملا ارگانیک

مصارف کود در کشاورزی ایران

مصارف کود در کشاورزی ایران

به طور کلی می دانیم که حوزه کشاورزی حوزه ای بسیار مهم در کشور تلقی شده و ارتباط مستقیم با تامین خوراک و مواد مورد نیاز افراد دارد.
این حوزه به منظور تقویت بهتر و کارآمد تر نیازمند ابزاری است که از میان انواع ابزار های گوناگون کشاورزی می توان به مواد یا کود های مورد استفاده در آن اشاره کرد.
گفتنی است انواع کود هایی که در این حوزه به کار آمده و تاثیراتی شگرف را در زمینه باروری خاک و زمین بر عهده دارند، شامل این گروه می شوند:

 1. کود های آلی یا ارگانیک
 2. کود های زیستی یا بیولوژیکی
 3. کود های شیمیایی یا معدنی

بعد از اشاره به انواع کود کشاورزی، نوبت می رسد به مصارفی که این کود ها در کشاورزی ایران دارند.
در توضیحی بیشتر از موارد مصرف کود های نامبرده باید گفت که آن ها را در انواع مزارع و یا در انواع باغات به کار برده و موجب تقویت خاک شده و همینطور باروری زمین های کشاورزی را افزایش می دهند.

انواع مختلف کود مرغی

انواع مختلف کود مرغی

بررسی ها و تحقیقات حاکی از آن است که کود مرغی به عنوان ماده ای ارزشمند و بسیار مغذی برای انواع گیاهان؛ درختان و حتی برخی از حیوانات شناخته شده است.
این کود را در اشکال و به روش های گوناگون در عرصه کشاورزی و دامداری به کار گرفته تا در آخر نتایج مثبتی را در هر یک از زمینه های مذکور به وجود بیاورند.

اما موضوع دیگری که در رابطه با این محصول عالی و پر فایدع می توان گفت؛ انواع مختلف موجود از آن می باشد.
لذا جهت آشنایی بهتر با انواع کود مرغی، توجه شما را به گزینه های زیر جلب می سازیم:

 • کود مرغی فرآوری شده
 • کود مرغی غنی شده
 • کود مرغی مایع
 • کود مرغی ارگانیک
 • فشنگی
 • پلت مرغی
 • گرانوله
 • پودری
 • خام
 • فله
 • مرغ مادر
 • سالنی
 • تخم گذار
 • قفسی
 • کامل
 • کیسه ای
 • پلیت مرغی
 • اصلاح شده

انواع بسته بندی کود

انواع بسته بندی کودهر یک از کود های آماده شده توسط کارخانجات فرآوری و تولید، در نهایت یا به شکل فله ای و یا به شکل بسته بندی عازم بخش های فروش می گردند.
در حال حاضر از میان انواع این کود ها، قرار است به کود های بسته بندی بپردازیم.
در این خصوص باید گفت که انواع بسیار زیادی از بسته بندی کود ها اعم از کود مرغی پلیت شده که از پر مخاطب ترین کود های موجود در بازار فروش به شمار می رود؛ در دست می باشد.

از جمله بسته بندی های موجود برای آن می توان به کیسه های لمینت سه لایه با وزن های ۲۵ کیلو و ۵۰ کیلویی اشاره کرد.
علاوه بر این نمونه مایع آن در انواع گالن ها و در وزن های ۲۰ ، ۱۰ و ۴ لیتری به صورت وارداتی و نمونه تولید شده در ایران در سطل ۲۰ لیتری قرار دارد.

آشنایی با کود مرغی پلیت شده

کود مرغی پلیت شده را می توان به عنوان یکی از بهترین و کامل ترین غذاهای موجود در زمان بستر سازی خاک باغات یا مزارع معرفی کرد.
به این دلیل که کود های مرغی پلیت شده در انواع مختلف، دارای تمامی عناصر مهم غذایی بوده و به گونه ای گیاه را تقویت می‌کند که تا میانه رشد، کمبود عناصر در آن ها به وجود نیاید.
همچنین باید عنوان داشت که این کود با وجود برخورداری از نیتروژن فراوان توانسته حتی به عنوان کود هایی موثر تر از کود های ارگانیک عمل کند.
این کود اگر در نوع غنی شده  باشد، عاری از هر نوع تاثیر مخرب و زیانبار بر روی خاک، ریشه گیاهان و نیز محیط زیست بوده و عناصری که در این کود وجود دارند، حتی پس از بارندگی نیز در آن حفظ شده و از بین نمی روند.

به علاوه از مصارف کود مرغی پلیت شده اگر بخواهیم بگوییم، باید بیان داشت که این کود جهت استفاده در چنین محصولاتی است که دارای اهمیت بسیار بالا می باشد:

 • انواع محصولات زراعی مانند: گندم، چغندر، ذرت، سویا و غیره
 • گلخانه
 • محصولات باغی

نحوه خرید انواع کود مرغی

کود مرغی در مقایسه با دیگر کود های حیوانی، از رواج مصرف و کاربرد بیشتری برخوردار بوده و در کشور ما توجهات بسیار وسیعی سمت آن معطوف شده است.

اما مساله ای که در ارتباط با این محصول، بخصوص برای خریداران وجود دارد و تبدیل به یکی از دغدغه های اصلی شان شده است، نحوه خرید و دسترسی به انواع کود مرغی می باشد.
مطمئنا با گسترش مراکز عرضه کننده، نگرانی از این بابت بیهوده بوده و خریداران حتی در صورت تمایل می توانند از طریق مراکز عرضه اینترنتی اقدام به رفع نیاز نمایند.

به این دلیل از مراکز اینترنتی نام بردیم که تجربه ها نشان داده که این گروه از مراکز در زمینه سازی بستری مناسب جهت خرید و فروش، بهتر از مراکز حضوری عمل می کنند.
بهتر به این جهت که توسط آن ها دیگر نیاز به صرف کیلومتر ها و ساعت ها جهت پیمودن مسیر نبوده و می توان بدون توجه به این موضوعات؛ از شرایط خرید سریع و راحت برخوردار گشت.
با این اوصاف برای اطلاع از قیمت و نحوه خرید و چگونگی ارسال محصولاتی مانند کود مرغی، بهترین مسیر ها سایت های اینترنتی با مشاورین فروش مجموعه های مزبور می باشند.

تولید انواع کود مرغی در ایران

تولید انواع کود مرغی در ایراندر جهت توسعه فناوری های کشاورزی در کشور و توسعه این بخش مهم و پویا؛ اقدامات وسیعی در زمینه تولید انواع کود از جمله کود مرغی در ایران صورت گرفته است.
در واقع همت بالا و دانش تخصصی تولید کنندگان و پژوهشگران ایرانی باعث شده تا روند تولید این محصول بسیار پر اهمیت با سرعت هرچه بیشتری انجام پذیرد.

به عبارت دیگر این روند توسط شرکت های فعالی که هر یک تجربه ای چندین ساله را در عرصه تولید محصولات مرتبط با کشاورزی دارا می باشند طی شده و خط تولید کود را به صورت پیشرفته رواج داده است.
در نهایت نیز منجر به تولید انواعی از این کود ها توسط واحد های متعدد واقع در سراسر کشور شده است:

 • تولید کود ارگانیک
 • تولید کود شیمیایی
 • تولید کود گیاهی
 • و …

مرکز فروش انواع کود های حیوانی

مرکز فروش انواع کود های حیوانیکود های حیوانی به این دلیل که جزو کود های طبیعی به شمار می آیند، برتری بیشتری نسبت به سایر کود ها از جمله کود های شیمیایی داشته و سالانه تولیدات انبوه تری از آن ها شکل می گیرد.
برای اشاره به این کود ها که هر یک جز نتایج مفید، نتایج دیگری را به دنبال نخواهند داشت، از گزینه های زیر استفاده کرده ایم:

 • کود مرغی
 • کود اسبی
 • کود گاوی

حالا اگر قصدتان تهیه و خریداری هر یک از انواع کود های نامبرده می باشد و خواستار سفارش آن ها در تناژ بسیار بالا هستید، به شما مراجعه به مراکز برتر فروش همچون نمایندگی های فروش کود را پیشنهاد می کنیم.
این دسته از مراکز در حوزه فروش کود مرغی، فروش کود مایع و انواع و اقسام متنوع دیگری از کود های حیوانی، بسیار سریع و متخصص عمل کرده و در نتیجه شما را به شرایط مطلوب خرید نزدیک تر خواهند ساخت.

فروش عمده کود مرغی پلیت شده

فروش عمده کود مرغی پلیت شدهکود مرغی پلیت شده سرشار از اسید اوریک و سایر اورید های مفید بوده و گزینه ای بسیار مناسب برای همه کشاورزان و زارعان به شمار می رود.
تاثیر سریع تر این کود نسبت به سایر کود ها جزو مزیت های بسیار برجسته این محصول تلقی گشته که با این اوصاف اگر خریداران نسبت به تهیه آن اقدام کنند، برد بزرگی را کرده اند.
حالا مساله ای که در خصوص این کود وجود دارد؛ نحوه دسترسی بهتر و پر سود تر به آن می باشد.
به نظر می رسد با مراجعه به شرکت های پخش که به فروش پلیت مرغی به شکل مستقیم می پردازند، می توان از صرفه جویی محسوسی در هزینه ها برخوردار گشت.
در عین حال که امکان دسترسی به کود مرغی پلیت مرغوب نیز توسط مراکز مذکور وجود دارد.

خریدار کود مرغی پلیتی ارزان قیمت

خریدار کود مرغی پلیتی ارزان قیمتکود مرغ پلیتی که به عنوان یکی از کارآمد ترین و پر بازده ترین کود های مصرفی هم در عرصه کشاورزی و هم در عرصه دامداری کشور شناسایی شده است، همواره با توجه به عوامل و یا دلایل گوناگون، با درجات متعددی از قیمت قابل عرضه می باشد.

اما خریداران این گروه از محصولات در پی این هستند تا بتوانند به کود مرغی مورد نظر به صورت ارزان قیمت دسترسی داشته باشند.
البته که این حق طبیعی خریداران بوده و نمی توان این حق را از آن ها سلب کرد.

لذا به منظور فراهم آوردن چنین شرایطی، یعنی فروش کود مرغی ارزان، مراکزی علاوه بر نمایندگی ها و شرکت های پخش دست به کار شده اند.
بنابراین توسط مراکز مذکور از جمله همین مرکز می توان نسبت به تهیه کود مرغی خالص و ارزان، بهترین اقدامات را انجام داد.

توزیع عمده کود مرغی ارگانیک به سراسر کشور

توزیع عمده کود مرغی ارگانیک به سراسر کشورمنظور از کود مرغ ارگانیک، کود هایی هستند که به شکل کود گرانوله موجود می باشند.
این کود ها نیز همانند کود های پلیتی، متشکل از مواد آلی، ازت، فسفر و عناصر ریز مغذی دیگر می باشند.
همچنین در خصوص زمان مصرف آن باید گفت که در تمامی فصول سال، قابل استفاده در مزارع می باشند و برای خاک های کشاورزی مثمر ثمر واقع می شوند.

اما جهت توزیع چنین کود هایی که اکنون فروش خوبی را از آن خود ساخته و در مصارف کشاورزی مهم جلوه کرده اند؛ مراکز پخش عملیات لازم را به انجام رسانده اند.
از جمله عملیات ویژه در نظر گرفته شده توسط مراکز توزیع برتر، ارسال کود مرغی ارگانیک به سراسر کشور می باشد.

مرجع خرید و فروش کود های ارگانیک

مرجع خرید و فروش کود های ارگانیککود های ارگانیک با عاری بودن از ترکیبات مضر و مخرب و ساختار سالمی که به همراه دارند، نه تنها توانسته اند توجه خریداران داخلی را به خود جلب ساخته؛ بلکه در جلب نظر مثبت خریداران خارجی نیز به خوبی ظاهر شده اند.
در توضیحی بیشتر از این نوع کود ها باید عنوان داشت که از مواد زنده یا آن دسته از موادی که قبلا زنده بوده اند حاصل آمده و هیچگونه عوامل مصنوعی در تشکیل آن نقش ندارند.
با همه این اوصاف می توان پی به منحصر بفرد بودن این نوع از کود ها و آثار شگفت انگیز آن ها برد.

حالا با توجه به اینکه کود های ارگانیک در معرض استفاده بسیار قرار گرفته و بخش بزرگی از کشاورزی کشور بر پایه آن ها می گردد، بنابراین با فروش کود کامل ارگانیک توسط مراکز متعددی در کشور روبرو می باشیم.
یکی از پر مخاطب ترین مراکز مورد نظر؛ همین مرکز است که از آن به عنوان مرجع خرید و فروش تخصصی انواع کود در کشور یاد شده است.

لیست قیمت کود مرغی پلیت در بازار امروز

لیست قیمت کود مرغی پلیت در بازار امروزکود مرغی پلیتی که فرآوری شده کود مرغی گوشتی و کود مرغ قفسی یا تخمی می باشد، هم به صورت فله ای و هم در بسته بندی ها و حجم های مشخص قابل تهیه می باشد.
نوع بسته بندی های موجود از این کود، علاوه بر برخورداری از ظرفیت و اندازه های گوناگون، متشکل از مارک های متعددی است.
به علاوه اینکه در عرضه این دسته از کود ها هم می توان برند های ایرانی و هم برند های خارجی را مشاهده کرد.

به این موضوعات اشاره کردیم تا بگوییم که هر یک از آن ها به عنوان عوامل یا فاکتور های جداگانه ای در نظر گرفته شده که می توانند بر تمامی لیست قیمت موجود از کود مرغی نظیر این موارد در بازار امروز بسیار تاثیرگذار باشند:

 • قیمت روز کود
 • قیمت کود خالص

پخش کلی کود مرغی پلیت در بازار داخلی

پخش کلی کود مرغی پلیت در بازار داخلیکود مرغی پلیتی دنیایی از مزیت یا فایده را درون خود جای داده و با این اوصاف طبیعی است اگر از فروش بالایی نیز برخوردار باشد.
شاید بهتر باشد به برخی از مزیت های موجود در این کود که در اثر استفاده آن به وجود می آیند اشاره کنیم:

 • فعالیت بیولوژیکی خاک را اصلاح می کند.
 • چسبندگی خاک های رسی را به طور محسوس کاهش می دهد.
 • پی اچ خاک را به صورت موضعی کاهش می دهد.
 • آب را بخصوص در خاک های شنی بیشتر نگه می دارد.
 • و …

همه این مزیت ها همانطور که گفتیم افزایش فروش و در نتیجه افزایش تقاضا برای کود مرغی پلیت را در بر داشته و منجر به افزایش پخش و توزیع آن از سوی مراکز پخش کلی گشته است.
طبیعتا به موجب افزایش تقاضا هاست که این میزان از توزیع و عرضه از کود های مورد نظر در بازار داخلی صورت گرفته است.

مشخصات کود مرغی غنی شده

مشخصات کود مرغی غنی شدهدر این بخش قصد داریم تا به ارائه توضیحاتی چند در خصوص مشخصات کود مرغی غنی شده بپردازیم.
لذا جهت آگاهی بیشتر از این مشخصات، توجه شما را به موارد زیر جلب می نماییم:

 • این کود با استفاده از مواد ارگانیک تهیه شده است.
 • جنس مربوط به این کود از جنس جامد می باشد.
 • مناسب جهت کاربرد در باغچه های خانگی، سبزی کاری، صیفی جات و غیره است.
 • از محصولات استریل شده محسوب می شود.
 • عمدتا در بسته بندی های ۲۵ کیلویی عرضه می شود.

عرضه اینترنتی کود مرغی فرآوری شده

عرضه اینترنتی کود مرغی فرآوری شدهکود مرغی فرآوری یا غنی شده که امروزه به رقابت شدیدی از نظر فروش با سایر کود های حیوانی در بازار پرداخته و میزان قابل توجهی از عرضه را به دنبال داشته است؛ هم به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی قابل ارائه می باشد.

نکته ای که وجود دارد، این است که خریداران نسبت به مراکز فروش اینترنتی کود تمایل بیشتری نشان داده اند.
علت اصلی این تمایل را می توان در مزیت های ناشی از عرضه اینترنتی انواع کود از جمله کود مرغی جستجو کرد که عبارتند از:

 • امکان مشاهده سریع تر انواع کود مرغی
 • سفارش کود مرغی در کسری از ثانیه بدون صرف وقت و هزینه
 • تحویل سریع کود های سفارش شده
 • برخورداری از قیمت بسیار مقرون به صرفه کود های خریداری شده

صادرات کود مرغی پلیت شده

صادرات کود مرغی پلیت شده بازار کود کشاورزی بازاری بسیار گسترده است که علاوه بر بخش های داخلی به بخش های خارجی نیز کشانده شده است.
در این بازار بسیار بزرگ که در آن هم خریداران داخلی و هم خریداران خارجی حضور دارند؛ وضعیت کاملا رقابتی حاکم بوده و طیف متنوعی از این محصولات موجود می باشد.

اما در توضیحی بیشتر از بازار های خارجی این محصول که موضوع اصلی این بخش می باشد؛ باید گفت که حتی با رونقی بیشتر از بازار های داخلی همراه می باشند.
به بیانی دیگر می توان گفت که صادرات کود مرغی در انواع کود مرغی پلیت شده جزو صادرات های پرسود تلقی گشته و منافع عالی ای را برای کشور به ارمغان آورده است.
همچنین قابل ذکر است که در این بازار، بیشتر مشتریان خارجی عموما از کشور های همسایه و مجاور ایران می باشند.

عرضه عمده بهترین کود به سراسر کشور

عرضه عمده بهترین کود به سراسر کشورهمانطور که در بخش های قبلی نیز بیان کردیم، انواعی از کود های کشاورزی از طریق مراجع فروش مطمئنی همچون این مرجع قابل دستیابی می باشند.
بنابراین بهترین فرصت در اختیار خریدارانی قرار می گیرد که بنا به دلایل گوناگون، امکان خرید حضوری از مراکز عرضه کننده کود را ندارند.
با تکیه بر این مرکز، همه خریداران از اقصی نقاط کشور می توانند از امکان عرضه عمده انواعی از این کود ها به طور کامل بهره مند شوند:

 • بهترین کود های کشاورزی
 • متنوع ترین کود ها

همچنین یک مزیت عمده دیگر که از این طریق در اختیار آن ها قرار می گیرد، امکان ارسال به سراسر کشور با کمترین هزینه ممکن می باشد که به نظر یک موقعیت عالی است!

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده کود پلیت شده

فروشنده کود پلیت شده مرغی و ارسال به سراسر کشور

فروشنده کود پلیت شده انواع کود مرغی را عرضه می نماید و این محصولات را …