باران کود

لیست سموم کشاورزی رایج در ایران

برای داشتن یک لیست کامل از سموم کشاورزی رایج در ایران و هم چنین موارد مصرف آن می توانید از چه طریقی عمل کنید؟
شاید یکی از دغدغه های کشاورزان عزیز برای زمین های کشاورزی خود این باشد که برای هر محصولی که در زمین و باغ خود دارند از چه نوع سمی استفاده کنند و این که اگر این کشاورزان طریقه مصرف سم های کشاورزی را ندانند و یا این که به طور اشتباهی از این سم ها استفاده کنند خسارات جبران ناپذیری می تواند بر آنها وارد شود پس بهتر است به توضیحات زیر دقت کنید.
بیشترین سموم کشاورزی مورد استفاده در کشور ما مربوط می شود به سموم ادیفنفوس، این سم بیشتر برای سم پاشی گلابی مورد استفاده قرار می گیرد اما ذکر این نکته حائز اهمیت است که از این سم می توان تقریبا برای تمامی میوه هایی که هسته دارند استفاده کرد و در مورد کاربرد آن در این موارد هیچ مشکلی پیش نمیاد.
سم بعدی که کاربرد و استفاده زیادی در کشور دارد اکسی کلرورمس است این سم بیشترین مصرف آن برای سیب زمینی است اما از این سم می توان برای توت فرنگی، خرما و سبزیجات استفاده کرد و در خصوص استفاده آن برای موارد بالا هیچ مشکلی پیش نمی آید و در واقع رایج است.
اما آخرین سموم کشاورزی که مصرف زیادی در کشور ما دارد و هم چنین کاربرد زیادی دارد دینو کاپ است این سم برای مو و سیب به کار میرود و مخصوص این نوع محصولات است.
اگر به نکاتی که در بالا گفته شد دقت کنید متوجه می شوید که برای هر نوع سم چندین محصول وجود دارد و اگر به فرض مثال به اشتباهی از دینوکاپ برای سم پاشی سیب زمینی استفاده شود در ادامه ممکن است با خسارات جبران ناپذیری مواجه گردیم و این سم می تواند تمامی محصولات کشاورزی را ازبین ببرد، بنابراین در هنگام استفاده از سموم کشاورزی باید دقت کنیم که آیا این سم می تواند در اینجا کاربرد داشته باشد یا خیر پس شما عزیزان برای این کار می توانید یک لیستی کامل از سموم کشاورزی در هنگام استفاده از آن را داشته باشید و بدانید که هر کدام از آنها در چه موقع و مواردی مورد استفاده قرار می گیرد.
برای داشتن یک لیست کامل می توانید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه اینترنتی سم قارچ کش گندم

میتوانید عرضه اینترنتی انواع سم قارچ کش گندم را در این سایت مشاهده کنید ما بهترین کیفیت قارچ را برای مزارع گندم شما عرضه می داریم

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید