باران کود

معرفی سموم کشاورزی وارداتی

آیا به سموم کشاورزی وارداتی کشور اشراف دارید و می دانید بیشترین موارد استفاده و مصرف سموم داخلی هستند یا خارجی؟ در ادامه به معرفی سموم وارداتی کشور پرداخته شده است. 
در نشست هایی که سالانه در وزارت بهداشت و هم چنین سازمان جهاد کشاورزی پرداخته می شود مسائلی در مورد وضعیت کشاورزی ایران در نظر گرفته می شود و این وضعیت هر سال مورد ارزیابی قرار می گیرد.
در نشستی که امسال وزیران کشور در مورد بهداشت کشاورزی کشور انجام دادند بحث مهمی که در مورد آن پرداختند مسائل مربوط به سموم کشاورزی و هم چنین کودهای شیمیایی بود.

این نشست بیشتر به مسائل مربوط به صادرات و واردات پرداخت و در آخر جلسه تعیین شد که بیشترین مصارف مربوط به سموم کشاورزی داخلی است یعنی این که نزدیک به ۸/۰ از سموم کشاورزی در داخل کشور تامین می شود و این سموم در کارخانه های تولیدی کشور ساخته می شوند و بقیه موارد مربوط به بحث واردات است.
پس از بررسی های صورت پذیرفته تعیین گردید که سموم کشاورزی وارداتی کشور اغلب از کشورهای اروپایی تامین می گردد و هم چنین قیمت تمام شده برای آن سموم بیش تر از سم های داخلی است.
یکی از مهم ترین مواردی که در سموم کشاورزی وارداتی کشور مدنظر قرار گرفته است عوامل مربوط به تخصصی کردن آنهاست و اغلب شرکت های تولیدی درون کشور می توانند از این سم های وارداتی کشور درس بگیرند و می توانند آن را الگوی مناسبی برای برنامه ریزی استراتژیک سازمان خود قرار دهند.
بیش  تر سم های وارداتی کشور، برای یک محصول خاصی تهیه شده اند و در هر کدام از این سم ها الگویی که به نمایش در آمده این است که از عمومی بودن سموم کشاوزی و از مصرف این سم ها برای تمامی محصولات کشاورزی خودداری شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه اینترنتی سم قارچ کش گندم

میتوانید عرضه اینترنتی انواع سم قارچ کش گندم را در این سایت مشاهده کنید ما بهترین کیفیت قارچ را برای مزارع گندم شما عرضه می داریم

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید