باران کود

نرخ روز کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ توت فرنگی

یکی از میوه های بسیار خوشمزه و پرطرفداری که دارای ارزش غذایی بسیار زیادی نیز می باشد توت فرنگی است که برای رشد آن شرایط خاصی نیاز است. استفاده از کود سه بیست هلندی می تواند رشد این گیاه را تسریع بخشد و سبب باردهی هرچه بیشتر و بهتر توت فرنگی ها شود. نرخ روز کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ توت فرنگی به عوامل مختلفی مانند اندازه و مقدار کود، نوع بسته بندی و درجه کیفیت و مرغوبیت محصول بستگی دارد.

نرخ روز کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ توت فرنگی

ویژگی ها و مزایای کود ۲۰ ۲۰ ۲۰

ویژگی ها و مزایای کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ از جمله ویژگی ها و مزایای کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ شامل موارد زیر می باشد:

  1. این مدل از کود ها دارای مواد مغذی و املاح و عناصر بسیار زیادی مانند کلسیم، پتاسیم، روی، آهن، منیزیم و انواع ترکیبات مقوی برای خاک می باشند.
  2. استفاده از انواع کود های سه بیست در خاک سبب نی شود که میزان حاصل خیزی خاک افزایش پیدا کند و برای مدت طولانی این ویژگی در خاک باقی بماند.
  3. مواد و باکتری ها و موجودات ریز و خطرناک موجود در زمین کشاورزی را به طرز شگفت انگیزی از بین می برد.
  4. سبب رشد هرچه بهتر و بیشتر ریشه ی گیاهان و گل ها می شود و به همین دلیل گیاه به سرعت رشد می کند.
  5. اگر برای رویش و کشت گیاهان و درختان خود از این کود عالی استفاده کنید میزان میوه دهی و باردهی آن چند برابر می شود و میوه ها هم درشت تر و آبدارتر خواهند شد.
  6. این کود کاملا بهداشتی و ارگانیک است و هیچ مشکل و ضرری برای بدن و سلامت انسان ها به وجود نمی آورد و باعث می شود که میوه ها و سبزیجات هم کاملا ارگانیک باشند.
  7. بعضی از کود های شیمیایی مشکلاتی را برای بدن به وجود می آورند ولی این کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ علاوه بر اینکه مشکلی را ایجاد نمی کند بلکه سبب می شود تا سیستم ایمنی بدن قوی تر و مقاوم تر بشود.
  8. استفاده از کود ۳ بیست موجب افزایش باروری خیار و بسیاری از صیفی جات دیگر نیز می شود.

تولید کننده کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ توت فرنگی در تهران

تولید کننده کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ توت فرنگی در تهران امروزه به دلیل بالا رفتن میزان تقاضا برای تهیه و خرید این محصول بر تعداد تولید کننده های کود ۲۰ ۲۰ ۲۰ توت فرنگی در تهران روز به روز افزوده می شود تا بتوانند پاسخ گوی نیاز بازار باشند.

شما می توانید برای خرید این محصول به این فروشگاه اینترنتی که به فروش محصولات تولید کننده های کود ۳ بیست می پردازد مراجعه و آن را با یک قیمت بسیار مناسب به صورت مستقیم و بدون واسطه و با یک کیفیت عالی و درجه یک به راحتی خریداری کنید‌.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

پاسخی بگذارید