باران کود

تولید کوکوپیت در ایران

آیا تولید کوکوپیت در ایران انجام میشود؟ کوکوپیت ایران از چه متریالی ساخته میگردد؟ برای اطلاع از اخبار مربوط به تولید کوکوپیت در ایران و قیمت آن و خرید و فروش آن در بازار سراسر کشور میتوانید وارد همین سایت شوید.

آیا کوکوپیت در ایران تولید میگردد

تصور عده زیادی از کوکوپیت ایرانی تولید آن در کشور است. همان طور که میدانید مواد اولیه کوکوپیت از پوست میوه نارگیل است و این میوه در ایران تولید نمیگردد.
از آنجایی که کشورهای هند و سریلانکا ( تولید کنندگان اصلی کوکوپیت ) صادرات مواد اولیه کوکوپیت به سایر کشورها را ممنوع کرده اند لذا انحصار تولید کوکوپیت برای خودشان است.

با این وجود احتمال تولید کوکوپیت نارگیل در آینده در ایران نیز وجود دارد.
اما محصولی به نام پالم پیت در ایران تولید میگردد که میتواند جایگزین کوکوپیت گردد. در واقع کوکوپیت ایرانی همان کوکوپیت خرما یا پالم پیت است.

کوکوپیت ایران

قیمت کوکوپیت ایران چقدر است؟

قیمت کوکوپیت ایران یا همان پالم پیت بر حسب وزنی تعیین میگردد. در حال حاضر قیمت پالم پیت در هر کیلو بسته به کیفیت و حجم سفارش بین ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان است.
با توجه به وضعیت ارز در کشور و قیمت کوکوپیت که چند برابر شده است با ارتقا کیفیت پالم پیت میتوان آن را جایگزین کوکوپیت کرد.

نحوه فروش کوکوپیت ایران به چه صورت است؟

بر خلاف کوکوپیت فشرده که در قالبهای ۵ کیلویی معمولاً عرضه میگردد و قیمت آن هم بر اساس قالب تعیین میشود، فروش پالم پیت یا همان کوکوپیت ایران به صورت باز و فله ای میباشد.
لازم به ذکر است در حال رایزنی برای فشرده سازی خاک پالم پیت جهت حمل و نقل ساده تر و ارزان تر و حتی صادارت پالم پیت میباشیم.
پالم پیت معمولاً در کیسه های ۵ تا ۲۰ کیلویی برای تولید نشاء، کاکتوس و توت فرنگی به فروش میرسد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نمایندگی فروش کود مرغی مایع مخصوص گندم

نمایندگی فروش کود مرغی مایع مخصوص گندم:- باران کود- کیمیا اکسیر شرق- نیواگرو (الوند دانه خمین)

Call Now Buttonتماس بگیرید