باران کود

تولید آسان کود ورمی کمپوست خوب

برای اینکه بخواهید یک تولید آسانی برای ورمی کمپوست خوب و ارگانیک داشته باشید باید روش پشته ای را بکار ببرید، چون هم بصرفه تر است و هم خیلی راحت تر انجام می شود.
یکی از روش های بسیار راحت و خانگی که می توان با آن ورمی کمپوست خوبی را تهیه و تولید کرد روش کرتی است که نام دیگر آن پشته ای می باشد.
شاید بگویید پشته ای یعنی چه و این روش چگونه صورت می گیرد؟
روش پشته ای یعنی اینکه شما مواد مورد نیاز برای تولید ورمی کمپوست به طور مثال کود گاوی و یا دیگر کودها را بصورت یکجا در مکان مناسبی که از قبل آماده کرده اید جمع می کنید.
در این روش تمامی وسایل و مواد لازم را برای تولید آماده می کنید که این مواد شامل، کرم خاکی، پلاستیک، کودهای حیوانی و … می باشد که باید آن ها را از قبل آماده سازید.
بعد از آن کودهایی که تهیه کردید را در یکجا بصورت پشته جمع می کنید و کرم خاکی ها را در آن قرار می دهید، البته توجه داشته باشید که موادتان به اندازه ی کافی رطوبت داشته باشد، چون معمولا کرم ها به خشکی حساس هستند و همینطور از روشنایی خوششان نمی آید.
بنابراین به پلاستیک هایی نیاز دارید که در برابر سرما و گرما مقاوم بوده و خراب نشود و آن ها را باید بر روی پشته ها بگذارید تا کرم خاکی ها بهتر بتوانند در آن قرار بگیرند و فضا را کاملا نم دار و تاریک کنید.
بعد از طی زمان معین تقریبا ۲ هفته طول خواهد کشید تا ورمی کمپوستاتتان آماده شده و استفاده گردد.
این کود می تواند بهترین تغذیه برای گیاهان و درختان باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید ورمی کمپوست برای گلدان

آیا می دانید برای داشتن گلدان با گل شاداب می توانید از ورمی کمپوست استفاده نمایید؟ آیا از قیمت خرید این محصول در بازار اطلاعی دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید