باران کود

سموم کشاورزی سبز گستر ارومیه

آیا با شرکت بزرگ سبز گستر ارومیه آشنایی دارید و می دانید این شرکت علاوه بر فروش سموم کشاورزی فعالیتی دیگر دارد یا نه؟
شرکت سبز گستر ارومیه یکی از شرکت های بزرگ کشور در زمینه مسائل کشاورزی است فعالیت جدیدی که این شرکت به تازگی راه انداخته است تولید و فروش انواع سموم مجاز کشاورزی در داخل کشور است.
عمده تمرکز این شرکت بر روی فعالیت های کشاورزی است و هم چنین بیشترین فعالیت این شرکت مربوط می شود به فروش و توزیع سموم و کودهای شیمیایی .
این شرکت برخی خدمات نیز به کشاورزان ارائه می دهد تا کار آنها راحت تر و سریع تر صورت پذیرد هم چنین این شرکت توانسته است در زمینه واردات انواع سموم کشاورزی بسیار موفق عمل کرده و دارای نمایندگی های فروش زیادی در داخل کشور برای خود باشد.

اما از ویژگی های مهم این شرکت گروه متخصصی است که درون آن حضور دارد و این گروه توانسته است خدمات بسیار ارزنده ای را به کشاورزان کشور ارائه کند.
یکی از مهم ترین فعالیت هایی که گروه سبز گستر انجام می دهد تعیین نوع آفتی که میوه را می زند و یا تشخیص و پیشگیری از آفت و بروز هر گونه بیماری درون محصولات کشاورزی که با استفاده از سموم کشاورزی مناسب این کار را به درستی انجام می دهد.
اگر کسانی به دنبال بیشترین بهره وری از زمین کشاورزی خود هستند و 
یا این که تجربه کافی در این زمینه را ندارند یکی از گروههای کشاورزی که می توانند به آنها پناه ببرند و بنده شخصا آنها را تایید می کنم همین گروه سبز گستر ارومیه است.
برای فروش محصولات و سموم کشاورزی این گروه توزیع و پخش سراسری در کشور دارد و بسیاری از افراد از محصولاتی که این گروه ارائه داده اند بهره می برند، شما عزیزان می توانید برای بهره بردن از انواع سموم کشاورزی این شرکت و دیگر محصولات آن با شماره های زیر تماس بگیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129286290
آدرس کانال: bazarekood@
پست الکترونیکی: Zare.compost@gmail.com

مطلب پیشنهادی

عرضه اینترنتی سم قارچ کش گندم

میتوانید عرضه اینترنتی انواع سم قارچ کش گندم را در این سایت مشاهده کنید ما بهترین کیفیت قارچ را برای مزارع گندم شما عرضه می داریم

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید